Který zápas si přejete vidět na videu?

VTJ Ještěd – Skalice 4:3 (1:0)

Skalice stejně jako vloni má problémy se vstřelením branek. A když už se jí náhodou podaří vstřelit více gólů, soupeř jí většinou nakonec přestřílí, jako v tomto případě Ještěd.
V prvním poločase padl jediný gól, a to ve 44. minutě, o který se zasloužil domácí hráč, který byl neobsazen hostující obranou – 1:0.
Do dvoubrankového vedení se domácí dostali v 55. minutě, kdy po centru jejich hráč přesně hlavičkoval do brány – 2:0.
O deset minut později se však skalickému Austovi podařilo po trestném kopu snížit na 2:1.
Jenže 70. minuta zase přinesla dvoubrankové vedení Ještědu. Skóre se však měnilo opět po šesti minutách. Horyna se nejlépe zorientoval ve skrumáži po rohovém kopu a bylo to 3:2.
V posledních deseti minutách se na obou stranách zahrávaly úspěšně penalty, které daly výsledku konečnou podobu 4:3. Dodejme, že střelcem hostí byl opět Aust.
Skalice si tak nadále udržuje před poslední Mimoní dvoubodový náskok. Nutno však podotknout, že jí v závěru soutěže nečeká zrovna příznivý los. Střetne se s nejlepšími týmy soutěže Českou Lípou a Českým Dubem. Také jí čekají zápasy s týmy bojujícími o záchranu jako ona – Mimoň a Železný Brod. Zbývající soupeři jsou Desná, Hejnice a Višňová. Určitou výhodou je, že ze sedmi zápasů odehraje čtyři doma.

Skalice: Svoboda – Horyna, Šturma, Vohnoutka, Aust – Hlavinka, Heřmánek, Hloušek (85. Kudláček) – Hanoušek, Winzig, Janda (55. Flek). Trenér Vladimír Jeníček.