Kravaře – Kamenice 2:1 (1:1)
Branky: Zikmund R. (PK), Fara – Serdel J. Rozhodčí Zlatník, ČK 1:1 (Končel – Netlický). Diváků 50.

FK Brniště - SK Skalice B 0:0 Hosté vážněji zahrozili ve 12. minutě z trestného kopu, ale domácí brankář vytěsnil míč nad břevno. „Scházel nám klasický útočník, protože všichni se momentálně potýkají se zraněními. Ve druhém poločase se kluci snažili, ale své příležitosti nedali,“ řekl Deníku sekretář domácího klubu Ladislav Zlatohlávek. Rozhodčí Rác. Diváků 50.

Stružnice – Jestřebí 0:4 Branky vítězů: Pekárek, Picek, Šafránek, Wágner.

Loko Č. Lípa – D. Libchava 1:2 (0:1) Podle trenéra Jiřího Barvíře byla Lokomotiva v prestižním utkání po většinu času lepším týmem, ale neporadila si s taktikou hostí. „Libchavští mají ve svém kádru zkušené fotbalisty, jenže proti nám nechtěli hrát fotbal, kouskovali hru a zdržovali, což nám tento styl vůbec nevyhovuje,“ přiznal kouč poražených. Branka Lokomotivy: Tima Mir. Rozhodčí Bitala.

Dubice – Dubá 4:1 (2:1)
Utkání se hrálo za stálé převahy domácích, kteří se ujali vedení už v 7. minutě po přímém kopu Kouřila. Na 2:0 zvyšoval Gorol. Hosté ještě do poločasu zásluhou Charouzka snížili na 2:1. V 56. neproměnili hosté penaltu! Zbývající dvě branky vstřelili Gorol a Pětioký. Rozhodčí Eliáš. Žl. k.: 5:3. 60 diváků.

Nový Oldřichov – Kamenický Šenov 2:0 (1:0)
Rozhodčí: Hybler. Branky: Martin Vitouš (z penalty), Patrik Vitouš. 100 diváků.

Žandov – Horní Police 0:2 (0:0)