Zklamání, že jste těsně nepostoupili do I.A třídy, už odeznělo?
Zklamání jsme samozřejmě pocítili, ale už je to za námi. Mrzí mě jen, že jsme neudrželi lichotivé druhé místo. Třetí, druhé a opět třetí místo v tabulce I.B třídy v posledních třech letech je však i tak velký úspěch splavského fotbalu.

Chuť na trénování jste neztratil?
Fotbal mě stále baví.Chuť na trénování a práci s mužstvem stále trvá. I když hranice mezi úspěchem a nezdarem je ve fotbale velmi tenká a nikdo nemůže zaručit, že příští sezóna bude stejně úspěšná jako minulá.

V kterých zápasech jste si ten postup prohráli?
O lepší úmístění jsme se zcela určitě připravili sami v domácích zápasech. Ať to bylo proti Dubici či „B“ České Lípy. Oba zápasy jsme měli vyhrát a určitě bychom skončili lépe než třetí.

Je podle vás velký rozdíl mezi I.A třídou a I.B třídou? A myslíte si, že váš tým by případně měl na I.A třídu v tomto složení?
Myslím, že mezi I. A třídou a špičkou I. B třídy zase tak velký rozdíl po fotbalové stránce není. Snad jen první tři-čtyři mužstva v A třídě budou výkonnostně lepší. Při vhodném doplnění mužstva na některých postech a určitě při zlepšené tréninkové docházce si troufám tvrdit, že ani my bychom se v této vyšší soutěži neztratili a nehráli „druhé housle“ u dna tabulky.

Dokážete si představit, že byste šel do příští sezony s jiným cílem než je boj o postup?
Po předcházejících úspěšných letech si ani nemůžeme klást jiné cíle, než se opět snažit o přední umístění v tabulce a dobrou hrou potěšit naše fanoušky. Věřím, že při dobré přípravě se to může podařit, a tak také udržet splavský fotbal dále na dobré úrovni.