„Konečně jsme se sešli takřka kompletní,“ říká Oldřich Beránek ze Starých Splav. V minulých zápasech jim chyběli čtyři hráči, což mohl být i důvod, proč se Splavům začátek sezony příliš nevyvedl. Z prvních dvou zápasů nezískaly ani bod.

Staré Splavy – Velký Valtinov 4:2 (3:2)

Domácí měli velmi dobrý vstup do utkání, když už v 15. minutě vedli 2:0. Střelcem první branky byl Kratochvíl, který využil závaru před valtinovskou brankou. Poté se po centru Maška trefil přesně Šiner.
Když domácí ve 25. zvýšili na 3:0, zdálo se, že o výsledku je rozhodnuto. Autorem branky byl Trautner, když šikovně přehodil hostujícího brankáře.
Jenže…Hosté se nevzdali a do konce poločasu snížili na rozdíl jediné branky. Do splavské branky se trefili Hruška s Pivoňkou.
„Začali jsme se bát o výsledek,“ konstatuje Oldřich Beránek. A byl důvod, protože v 80. minutě jim byl vyloučen Vovčuk.
Uklidnění však přinesl gól Zdicha, který se v 84. minutě přesně trefil hlavou.

Branky: 10. Kratochvíl, 15. Šiner, 25. Trautner, 84. Zdich – 30. Hruška, 38. Pivoňka. Staré Splavy: Halgaš – Miler, Jelínek, Vidner, Trautner, Zdich, Šiner, Habel, Kratochvíl, Mašek, Balvín (Štikar, Pergl, Vovčuk). Trenér Kamil Šourek.
Velký Valtinov: Holina – Čadek, Dvořák, Koška, Ptáček L. Horáček, Kovalev, Ptáček Z., Jandák, Pivoňka, Hruška (Vágner, Kubát, Blahout). Trenér Pavel Kučerák.