Důležitý úvodní krok za záchranou v I. A třídě udělal celek Stráže v duelu se silným Mšenem, s nímž v posledním podzimním kole prohrál 3:5. Na tři body se však domácí nadřeli, přestože celou druhou půli měli o jednoho muže víc.
Stráž p. R. – Mšeno 3:1 (1:0)
Čtvrtý celek tabulky začal hodně aktivně a do 20. minuty měl častěji míč na svých kopačkých. Největší příležitost si vytvořil v 7. min. Škvor, ale Hnízdila ani nadvakrát nepřekonal. Skóre se měnilo ve 27. minutě na opačné straně. Roll předložil balón před branku Wurdákovi, který nezištnou patičkou překvapil hostujícího gólmana i přítomné diváky – 1:0. Těsně před pauzou byl vyloučen mšenský Vanc, ale místo toho, aby domácí po přestávce rozhodli zápas druhým gólem, zbytečně inkasovali. Šindelář ve snaze odkopnout míč od branky trafil jen záda dotírajícího útočníka Petra, od kterých se míč obloučkem snesl do Hnízdilovy svatyně – 1:1.
Strážská jedenáctka se nemohla ze šoku vzpamatovat, až po příchodu hrajícího kouče Vinše se hra rozhýbala a v závěru přišly i góly. Nejprve se ze skrumáže trefil Věchet a po faulu na Cermana proměnil penaltu Wurdák.
Branky: 28. a 90 (+2) Wurdák, 89. Věchet – 46. Petr. Rozhodčí Mařatka. ŽK 2:3, ČK 0:1 (45. Vanc). Diváků 80.
Stráž: Hnízdil – Kaňkovský, Šindelář, Žampach (65. Vinš), Věchet – Lebduška, Kurka, Wurdák, Novák – Roll, Cerman. Trenér Josef Vinš.