Jedinou branku utkání dal už ve 4. minutě Jurka, když jeho střela gólmanovi vypadla z rukou do brány. Po znamenitém úvodu měli domácí více ze hry i po zbytek prvního poločasu. Do dalších šancí se dostali Mitaš (ve 20. minutě) a Horáček (ve 40. minutě). Oba doběhli až před brankaře, ale ani jeden s míčem nenaložil ideálně. „Mitaš se úplně nesmyslně trefil vedle a Horáček naopak nesmyslně přihrával místo toho, aby vystřelil a dal gól,“ zhodnotil šance obou útočníků trenér Josef Vinš.

Hosté měli v prvním poločase (za stavu 1:0) pouze jednu nebezpečnou střelu, kterou však Svoboda vyrazil. Přestávka znamenala zlom v pojetí utkání. V druhé půli totiž domácí kontrolovali stav utkání, což vedlo k tomu, že se ani jeden z celků do žádné vyložené šance už nedostal. Až na jednu těsně před koncem, která přišla díky chybě domácích při standardní situaci. Na malém vápně se ocitli nepokrytí dva hráči hostů. Ani jeden však netrefil balón. „Díky jejich střelecké nemohoucnosti jsme získali 3 body,“ oddychl si Josef Vinš a dodal: „Náš výkon sice nebyl optimální, ale důležité je, že jsme nedostali gól.“

FK Stráž p. Ralskem – Stráž n. Nisou 1:0 (1:0)

Branka: 4. Jurka. Sestava Stráže p. Ralskem: Svoboda – Svatoš, Šindelář, Roll, Kaňkovský – Wurdák, Jurka, Vinš, Černý (75. Věchet) - Horáček, Mitaš (70. Peřina).