Libchava srovnala až v 93. minutě

Českolipsko - Nejnižší soutěž okresu má za sebou kompletní 19. kolo.

7.5.2008

Fotbalisté DubiceFoto: Deník/ Jaroslav Marek

Kunratice B – Noviny 2:5 (1:2). Domácí, kterým chytal záložník Jackl D., drželi se soupeřem krok pouze do poločasu. Ve 2. půli se projevila nesehranost a na v pohodě hrající hosty pouze nadšení nestačilo. Branky: Trč, Ježek P. - Istomín 3, Heindörfer 2. Rozhodčí Novák.
Sloup – Bukovany B 4:1 (1:1
). Hosté vedli brankou z PK, ale domácí se vzpamatovali a skóre v pohodě otočili. Branky domácích: Kýček 3, Jeřábek. Rozhodčí Zlatník.
H. Libchava – Dubnice B 1:1 (0:0)
. Velká převaha domácího týmu, který neproměnil 5 stoprocentních šancí, neboť hosty podržel skvělými zákroky brankář. Libchavští od 65. min. prohrávali, srovnali až ve 3. minutě nastavení.
Jablonné B – Ralsko 2:3 (1:3). Branky: Staněk 2 – Novák 3.

7.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

V českolipském muzeu se v pátek křtila Zlatá kniha českých pohádek.
9

OBRAZEM: Novou knihu pohádek pokřtila herečka Sandra Nováková

Českolipský deník.

KRÁTCE: Řidič nadýchal 2,5 promile. Nové hřiště se těší oblibě

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 42. týdne 2017

Česká Lípa - Miminka narozená v uplynulém týdnu. K blahopřání všem šťastným rodičům se připojuje i redakce českolipského Deníku.

Mám opravdu strach, co z toho vzejde, říká poslanec Horáček

Liberecký kraj – Tři současní poslanci skončí. U Starostů i Pirátů zamíchalo pořadím kroužkování. Atmosféru  ve volebních štábech i reakce krajských lídrů shrnují  slova: Radost, obavy a  zklamání.