Okna s Dobranovem nebudou rády vzpomínat na víkendové kolo

Českolipsko - Na čele se usadily čtyři týmy (Zahrádky, Cvikov B, Kunratice a FK Sosnová), které zatím neztratily ani bod. Naopak na chvostu tabulky se s nulovým kontem krčí Holany, Lindava a Tuháň.

27.8.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

Velmi bohaté na góly byly zápasy v Dubnici a Zahrádkách, což mnoho nepotěšilo jejich soupeře Okna a Dobranov.

Zákupy – Holany 3:0 (1:0)
Domácí měli jednoznačnou převahu. Branky: M. Jirson 2x, Štefan, rozhodčí Zlatník.

Doksy B – Polevsko 1:0 (1:0)
Branka: Líbal. Béčko Doks neproměnilo dalších asi šest vyložených šancí.

Lindava – Kunratice A 0:1 (0:0)
Branka: 81. Zet. Hosté zvítězili zaslouženě.

SK Sosnová – Cvikov B 1:2
Branky: Řeháček - Kotěborský (2x). Rozhodčí Novák, 50 diváků.
Přestože domácí vedli 1:0, nedokázali proměnit řadu šancí, za což je soupeř ze Cvikova potrestal a odvezl si všechny tři body.

Dubnice A – Okna 9:2 (3:0)
Branky: Peřina 3x, Šimon 2x, Vítek 2x, Koza, Tschervenka – Hepner, Svoboda.
Po dvaceti minutách vedli domácí už 3:0 a o výsledku bylo v tu chvíli v podstatě rozhodnuto.

Zahrádky – Dobranov 7:0 (4:0)
Branky: Pilař 5x, Barda, Grobarčík. Rozhodčí Řezáč.

Tuháň – FK Sosnová 0:2.
Branky: Zelenka, Růžička Jan. Rozhodčí Otčenášek. Hosté měli několik dalších vyložených šancí, domácím se podařilo nastřelit břevno.

14. Holany 0:7 0

Příští kolo: Holany – Dobranov, Okna – Zahrádky, Cvikov B – Dubnice A, FK Sosnová – SK Sosnová, Kunratice A – Tuhaň, Polevsko – Lindava, Zákupy – Doksy B.

27.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Martin Půta.

Hejtman Půta zasedl do lavice poslanecké sněmovny, je to ale jen dočasně

Kandidáti na prezidenta debatovali ve vlaku se studentama z Gymnázia Jateční.
1 27

Studenti vyzpovídali uchazeče o Hrad. Nejvíce je přesvědčil Jiří Drahoš

Florbalisti Lípy utrpěli na zimním stadionu nečakaný debakl

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ – Ani stovky fanoušků z řad českolipských školáků v úterý dopoledne nepomohly florbalistům FBC Česká Lípa v dalším utkání Superligy.

Jaroslava Mevalda dnes pohřbí s vojenskými poctami

Albrechtice v Jizerských horách - Pohřeb českého válečného veterána Jaroslava Mevalda se koná dnes, ve středu 22. listopadu v kostele v Albrechticích v Jizerských horách s vojenskými poctami.

Zkontrolovali čtyři tisíce lidí na neschopence, udělili i sankce

Liberecký kraj – Za první tři čtvrtiny roku zkontrolovali v kraji pracovníci České správy sociálního zabezpečení 4066 lidí na neschopence.

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.