Českolipsko -

22.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

Dobranov – Doksy B 3:0 (1:0)

Výsledek je pro rezervu Doks až příliš krutý, protože zejména po přestávce byli hosté lepším týmem. Měli totiž několik dobrých příležitostí (nastřelili tyč), avšak naráželi na výtečného brankáře Pažouta. „Musím říci, že se hrál oboustranně velmi kvalitní a vyrovnaný zápas,“ konstatoval předseda dobranovského klubu Josef Houfek, jehož tým získal na podzim na azylové půdě v Bukovanech už 11 bodů. „Hřiště i divácké prostředí nám zde vyhovují,“ potvrdil spokojeně J. Houfek.

Dubnice – Tuhaň 7:1 (4:0)

Když už v 10. minutě vedla Dubnice o tři góly a hosté navíc „zazdili“ pokutový kop, o vítězi nebylo pochyb. Domácí si pak ještě parádně zastříleli a svému soupěři z chvostu tabulky uštědřili ostudný debakl. Branky Dubnice: Šimon Vít 2, Bartoň, Tschervenka, Závodský Marek, Pýcha, Paulíček (PK). S přehledem řídil rozhodčí Štrébl. Diváků 50.

SK Sosnová – Holany 2:3 (1:1)

Když už se zdálo, že vyrovnaný duel dospěje k spravedlivé remíze, přišla 90. minuta a rozhodčí Štrébl podle funkcionářů Sosnové nařídil proti domácím hodně přísnou penaltu, kterou Holany proměnily a odvezly si všechny tři body. Branky: Valenta, Řeháček – Koleňák, Bečvařík 2.

Zahrádky – Lindava 3:3 (0:2)

Branky: Pilař 2x, Patka – Havlas 2x, Sukoratý. Rozhodčí: German st. Ještě v 80. minutě prohrávali domácí 0:3. Pro hosty, kteří hráli dobře, je tak remíza krutá.

Okna – Zákupy 1:1 (0:1)

Branky: Bažatský – Jenson.

Cvikov B – Polevsko 6:1 (4:0)

Branky: Zvara 3x, Chrdle, Baláž, Rudinský.

ON-LINE: Odvolili političtí lídři, hokejista i 103letá Českolipanka Anna Hejná

Archeologické muzeum sídlí v budově bývalé městské šatlavy v historickém centru České Lípy.

Historickou podobu Lípy promítnou ve 3D

Kam za sportem na Českolipsku

Českolipsko - Pozvánky na sportovní víkend u nás na okrese.

Kvůli úniku plynu muselo 60 lidí na ulici

Česká Lípa - Hasiči evakuovali panelový dům na sídlišti Sever v České Lípě. Byl zamořený oxidem uhelnatým. Po důkladném vyvětrání se lidé mohli vrátit domů.

Cizinec boural pod vlivem drog a v kradeném autě

Cvikov – Až osmileté vězení hrozí jednatřicetiletému muži z Polska, který pod vlivem drog a s ukradeným autem boural u Kunratic u Cvikova.

OBRAZEM: Rybáři vylovili Horecký rybník ve Stráži

Stráž pod Ralskem - Především kapry, ale i sumce vylovili rybáři během tradičního výlovu z Horeckého rybníka ve Stráži pod Ralskem.