Na druhém konci tabulky se nepřestává trápit Tuhaň, která tentokrát prohrála doma s SK Sosnová 1:2.

Holany - FK Sosnová 3:2 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání rozhodly o výsledku hrubé chyby v obraně. První dvě trefy domácích zařídili (právě po chybách Sosnové) Nevrlý a Mimra. Rozhodující gól vstřelil po individuální akci Bečvařík. Hosté v závěru druhého poločasu podali bojovný výkon, ale díky chybě Holan dokázali po samostatném úniku už pouze snížit. Utkání řídil bez problémů rozhodčí Řezáč.
Branky: Bečvařík, Nevrlý, Mimra – Zelenka, Hamata. Rozhodčí: Řezáč.

Kunratice - Cvikov B 2:1 (0:1)
Cvikovská rezerva zaskočila v první půli domácí a zaslouženě vedla. Po obrátce však domácí zpřesnili kombinaci a když se hostům „vykartoval“ stoper Baláž, zápas otočili. „Cvikováci hráli výborně a ke třem bodům nám pomohla chyba lavičky hostí, která nejprve nereagovala na absenci stopera a v závěru nesmyslně střídala,“ řekl po zápase střelec první branky domácích R. Jackl.
Branky: Jackl R., Pyroh – Zvara. Rozhodčí: Štrébl. Diváků: 65.

Polevsko - Okna 0:2 (0:0)
Polevsko bylo po celý zápas lepší, ale nedokázalo dát ani jeden gól. Hosté naopak stoprocentně využili své dvě gólové příležitosti a odvezli si tři body. Rozhodčí: German.

Zákupy - Dobranov 1:2 (1:0)
Domácím se zápas nepovedl. O body je definitivně připravila penalta, oprávněně nařízená 10 minut před koncem za podražení ve vápně.
Branky: Dostál – Hruška, Beneš (pen.). Rozhodčí: Mareček.

Doksy B - Zahrádky 0:2 (0:1)
Zkušení hosté dokázali eliminovat platonickou převahu rezervy Doks. Zatímco domácí neproměňovali své šance, Zahrádky zužitkovaly, co mohly. Nejprve dalekonosnou střelou překvapily domácího gólmana a v druhé půli završily skóre proměněným pokutovým kopem v podání zkušeného Miroslava Bardy.
Branky: Pilař, Barda.

Lindava - Dubnice 0:3
Branky: Tschervenka, Komárek, Novák.

Tuhaň - SK Sosnová 1:2 (0:0)