Krajský přebor:

Desná-Sedmihorky 5:2, Višňová-Pěnčín 1:1, Hrádek-Hejnice 5:3, Český Dub-Cvikov 5:0, FKPTurnovB-Ž. Brod A 0:1, Semily-Vratislavice 1:1, Rapid Liberec – Mimoň 0:0

1. Český Dub  12 9 2 1 45:10 29
2. Semily  12 8 2 2 35:13 26
3. VTJ Rapid  12 6 3 3 21:19 21
4. Ž. Brod A 12 6 2 4 22:17 20
5. Višňová  12 6 1 5 28:27 19
6. Desná  12 5 3 4 18:22 18
7. Hrádek  12 5 2 5 21:19 17
8. Sedmihorky  12 5 2 5 30:30 17
9. Pěnčín 12 4 5 3 15:17 17
10. Vratislavice  12 3 3 6 12:24 12
11. Mimoň  12 2 5 5 12:19 11
12. Hejnice  12 2 4 6 17:27 10
13. FKP Turnov B  12 2 3 7 12:24  9
14. Cvikov 12 2 1 9 13:33  7


I.A třída:

Ruprechtice – Skalice 1:4, Doksy – N. Ves 6:3, Stráž p. R. – Jilemnice 5:1, Lučany-Vel. Hamry 3:2, Stráž n.N.-Jablonec nad Jizerou 2:0, Košťálov-Mšeno 2:3, Hlavice B-Lomnice 2:3

1. Mšeno  12 9 1 2 27:12 28
2. Lučany  12 8 1 3 21:10 25
3. Lomnice  12 8 0 4 15:10 24
4. Jablonec n. J.  12 7 2 3 26:11 23
5. Skalice  12 5 5 2 15:8  20
6. Hlavice B  12 5 3 4 26:22 18
7. Stráž n. N.  12 5 2 5 20:14 17
8. Nová Ves  12 5 1 6 28:28 16
9. Vel. Hamry  12 5 1 6 15:16 16
10. Doksy 12 4 3 5 23:21 15
11. Jilemnice  12 4 1 7 15:24 13
12. Košťálov  12 3 0 9 17:32  9
13. Stráž p.R.  12 2 3 7 15:35  9
14. Ruprechtice  12 2 1 9 17:37  7


I.B třída:

Frýdlant-Česká Lípa B 1:4, St. Splavy-Hodkovice 4:1, Jablonné-Bukovany 2:1, K.Studánka-Rozstání 2:1, Chrastava-Heřmanice 0:1, Nové Město-Valtimov 2:1, Habartice-Rynoltice 3:0.

1. Česká Lípa B  12 11 1 0 43:6  34
2. Heřmanice  12 11 1 0 42:16 34
3. St. Splavy  12  7 2 3 33:17 23

4. K.Studánka  12  7 0 5 24:27 21
5. Jablonné  12  5 2 5 29:25 17
6. Rozstání  12  5 2 5 25:25 17
7. Nové Město  12  5 2 5 16:23 17
8. Chrastava  12  4 1 7 14:23 13
9. Rynoltice  12  4 1 7 18:32 13
10. Frýdlant  12  3 3 6 25:27 12
11. Habartice  12  3 2 7 17:25 11
12. Bukovany  12  3 2 7 14:22 11
13. V. Valtinov  12  2 3 7 18:29  9

14. Hodkovice  12  2 2 8 17:38  8

II. třída:

Loko Č. Lípa - Jestřebí 0:4 (0:3) Skalice B - K. Šenov 3:0 Stružnice - H. Police 2:2 (1:1) Dubice - Žandov 2:1 (1:0) Kravaře - Dubá 1:1 N. Oldřichov - D. Libchava 1:1 (1:0) Brniště - Kamenice 1:1 (0:0).

III. třída:

Dubnice - Holany 1:1 (0:1) Zahrádky - SK Sosnová 2:1 (1:0) Dobranov - Tuhaň 3:2 (3:0) Okna - Lindava 0:1 (0:0) FK Sosnová - Zákupy 2:0 Kunratice - Polevsko 2:0 (0:0) Cvikov B - Doksy B 3:3 (1:3)

IV. třída:

Blíževedly - Sloup 3:3 Pertoltice - H. Libchava 4:0 Ralsko - Stružnice B 5:0 Svor - Dubnice B 1:0 (1:0) Kunratice B - Stráž p. R. B 2:5 (1:2) V. Valtinov B - Bukovany B 1:3 Loko Č. L. B - SK Noviny 3:1 (2:0).