Největší hvězdou uplynulého kola III. třídy dospělých hráčů se stal 29letý útočník Ondřej Moravec, kanonýr Zahrádek. Se svými čtyřmi góly se postaral o to, že favorizované Brniště odjelo domů s porážkou 0:4!
„A to Ondra ještě několik šancí neproměnil," usmíval se Anton Waxmandski, vedoucí zahrádeckého týmu.
Statečně si více než hodinu vedla mimoňská rezerva v Polevsku, kde až do 67. minuty vedla 1:0. Pak se ale projevila domácí kvalita.
Potěšujícím zjištěním v tomto druhém dějství soutěže je to, že rozhodčí nemuseli ukázat ani jednu červenou kartu.

Polevsko – Mimoň B 4:1 (0:1)

Hosté přijeli s velmi mladým týmem, takřka dorostem a zejména v první půli předváděli pohledný dravý fotbal s několika šancemi. Naopak domácí se nemohli dostat do správného rytmu a po chybě obrany inkasovali – 0:1.
Polevsko sice mělo optickou převahu, ale bez efektu. Mimoňští těsné jednogólové vedení hlídali až do 67. minuty a poté domácí trenér Jan Ramisch provedl změny na některých postech sestavy. „Od té doby se nám konečně začala dařit kombinační hra, na kterou mladíci z Mimoně nestačili," uvedl domácí kormidelník.
„Jsem rád, že jsme před slušnou diváckou kulisou v prvním domácím utkání nastříleli čtyři góly a zvládli otočit nepříznivý stav z první půle," doplnil Jan Ramisch. Branky: 67. Kubín Michal, 80. Suněk Jiří, 82. Musil David, 84. Malič Marek – 27. Mohaupt Jakub. Rozhodčí: German, ŽK: 0:1. Diváků: 60.

Cvikov B – Okna 6:2 (4:1)

Okenští přijeli bez gólmana, proto se musel mezi tři tyče postavit ofenzivní hráč Josef Salač. Cvikovští toho náležitě využili. Branky: 18. Zvára Patrik, 21. Moravec Jiří, 23. a 36. Tima Václav, 60. Pasarič Daniel, 89. Vacek Pavel – 27. Havrlant Petr, 63. Novotný Lukáš. Rozhodčí: Jankech, ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Zahrádky – Brniště 4:0 (2:0)

Hvězdou zápasu  byl domácí „plajer" Ondřej Moravec, autor všech čtyř branek v síti Brniště. „My jsme se na soupeře dobře připravili a nepustili ho do žádné gólové šance. Naopak právě Ondra proměnil skoro všechny svoje tutovky," těšilo vedoucího mužstva Antona Waxmandského. Branky: 6., 27., 65. a 70. Moravec Ondřej. Rozhodčí: Pospíchal, ŽK: 0:3. Diváků: 50.

Zbývající výsledky 2. kola:

Tuhaň – V. Valtinov 2:3 (1:2) po pen: 3:4. Branky: 25. Dufek Jan (pen.), 75. Hanuš Ferdinand – 32. Doubek Lukáš, 45. Ptáček Zdeněk. Rozhodčí: Mengr, ŽK: 0:2. Diváků: 50.
Lindava – Nový Oldřichov 1:2 (1:1). Branky: 16. Šlajs Vilém – 4. a 79. Šrédl Jakub. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 3:2. Diváků: 20.
Pertoltice – Noviny 3:0 (1:0). Branky: 7. a 58. Kvíz Václav, 60. Nedbal Lukáš. Rozhodčí: Janovský, ŽK: 4:2. Diváků: 70.
Kunratice – Horní Libchava 6:1 (6:0). Branky: 6. Fanta Jiří, 11. Kadlec Pavel, 20. Bobelák Tomáš, 36. , 39. a 42. Linger Jakub – 48. Králíček Juraj. Rozhodčí: Jankech, bez karet. Diváků: 50.