„Odjezd autobusem z Nového Boru byl podle plánu s dostatečným časovým předstihem, ale mezi obcí Okna a křižovatkou na Bezděz oznámily přístroje našemu řidiči nějakou závadu, možná spadlý řemen," informoval o situaci sekretář Jiří Obrovský. „Majitel autobusu, pan Sekyra, vůz okamžitě zastavil a v motorové části kontroloval závadu. První, co zjistil, bylo, že na jedné části motoru, alternátoru, probleskují plamínky a že zmíněné zařízení je poškozené natolik, že v další cestě nelze pokračovat."

A tak se skoro všichni zainteresovaní zhostili „hašení" začínajícího „požáru" autobusu. „Pan Sekyra pak okamžitě zajišťoval náhradní dopravu, načež autodopravce ze Cvikova jeho naléhavou prosbu přijal a vyrazil na místo naší nečekané zastávky."

Po jeho příjezdu hráči Nového Boru přemístili svá zavazadla a vyrazili na místo určení. „Ale v naší další cestě byly další a nepředpokládané překážky, jako opravy na silnicích a semafory, takže jsme nabrali další dlouhé minuty zpoždění. Vedoucí mužstva Ríša Blumentritt se několikrát snažil navázat spojení s naším soupeřem, ale dlouho se to nedařilo. Až po dalších minutách se informace a důvody našeho zdržení dostaly na správné místo, čímž se také podařilo zajistit zápis o utkání elektronickou cestou. K utkání se nám podařilo dorazit deset minut před začátkem."

Suchdol – Nový Bor 0:1 pk

Devadesát minut hry nepřineslo gól ani na jedné straně, a tak přišly na řadu pokutové kopy. Domácím fotbalistům se nepodařilo dostat míč do sítě ani z penalt, a tak bonusový bod putoval do Nového Boru.

„Výkon byl z naší strany sice bojovný, ale v poslední době se nám nedaří vytvářet si gólové příležitosti. Bohužel ani s Novým Borem jsme si jich moc nevytvořili. V prvním poločase jsme měli dvě, tři pološance a po přestávce jednu větší šanci, kdy postupoval ze strany Bodlák sám na branku, ale bohužel přestřelil," povzdechl si trenér Suchdola Radim Truksa.

Rozhodčí: Hrkal - Novotný, Tesař. ŽK: Rybařík, Biško - Mach, Janů, Černý, Broschinský, Frömmel. Bez ČK. Diváci: 100.
Suchdol: Malík - Růžička, Biško, Hendrych, Nosek - Bodlák (83. D. Dastych), Vančura, Bora (71. Hannich), Michálek - Kubík (71. Svoboda), Rybařík. Trenér: Radim Truksa.
Nový Bor: Klouda - Mach, Hauer, Čurgali, Šimoník, Hoke - Stromecký (69. Kubeš), Broschinský, Janů (86. Devátý), Pekař (57. Frömmel) - Černý. Trenér: Milan Szabo.

Další výsledky 20. kola divize C:

Jablonec nad Jizerou - Semily 2:1 (0:1) po pen.: 4:3

Živanice - Letohrad 2:0 (1:0)

Vysoké Mýto - Admira Praha 6:0 (2:0)

Olympia Hradec Králové - Ústí nad Orlicí 1:0 (0:0) po pen.: 5:3

Trutnov - Pěnčín/ Turnov 1:4 (0:2)

Jaroměř - Dvůr Králové 0:6 (0:4)