Nová Ves - Horní Police 3:1 (0:0)

Ves měla navrch, jenže všechny střely jejich hráčů byly nepřesné a nebo neprošly přes bránící protihráče. Nejblíže brance měli domácí ve 33. minutě, kdy Dobiáš hlavičkoval do břevna. Po přestávce zahájili domácí náporem, ale neprosadili se Kropáček ani Žák. Nakonec se Ves dočkala po hodině hry, kdy vystřídal Čermák a hned vstřelil po narážečce gól. Pak přidal druhý gól po přihrávce Vávry Kropáček. Jenže domácí to až příliš uklidnilo a Flieger využil trestný kop. Jenže drama hned za minutu odmítl Čermák, který zužitkoval přihrávku Štefana a po obtočení kolem hráče zajistil všechny body.

Branky: 60. a 86. Čermák, 70. Kropáček - 85. Flieger. Rozhodčí: Mečíř, ŽK: 5:1. Diváků: 50.

Bílá - Doksy B 2:1 (0:1)

Hosté i bez posil z áčka hráli bojovný fotbal a domácí moc příležitostí je pořádně ohrozit neměli. Pouze Hrstka po individuální akci nevyzrál na brankáře. Doksy hrozily ze standardních situací a po jednom z rohu se prosadil jejich Kýček. Bílá se ve zbývajícím čase do poločasu snažila marně o nápor.

Přesto byli domácí po změně stran aktivnější a měli víc střel, jenže vyrovnat se jim podařilo až v 70. minutě po tečované střele Kotrmana. Tento úspěch je povzbudil a v náporu měli další šance. Za sedm minut dokonal obrat pro Bílou Jiránek, který z trestného kopu překvapil brankáře.

Branky: 70. Kotrman, 78. Jiránek - 42. Kýček. Rozhodčí: Coufal, ŽK: 2:4. Diváků: 80.

Bukovany - Rozstání 1:0 (0:0)

Na měkkém podmáčeném trávníku pod dohledem 70 diváků se odehrávalo velmi bojovné utkání. Domácí trenér František Hanykýř měl k dispozici kompletní kádr a mohl postavit do utkání nejsilnější sestavu. Začátek patřil Bukovanům, které byly do 20. minuty herně i na šance lepší. Pak se hosté začali více prosazovat, podnikali rychlé kontry a jen díky vynikajícím zákrokům brankáře Fišera domácí neinkasovali.

Ve druhé půli tlak hostů pokračoval, ale ke gólu nevedl. Naopak na druhé straně v 65. min. po trestném kopu Samka hostujícímu brankáři vypadl míč a Najman otevřel skóre. Poté hosté ještě přidali a Bukovanští se po zbytek utkání prakticky jen bránili. V poslední minutě je opět podržel Fišer, který zákrokem na brankové čáře nedovolil vyrovnat.

„Všem hráčům děkuji za odvedený výkon a hlavně bojovnost, bez té bychom neuspěli. Také to vypadá, že se k nám trochu obrací štěstí, které nám nepřálo na podzim, kdy jsme takovéto zápasy naopak většinou prohráli," konstatoval kouč Hanykýř.

Branka: 65. Najman. Rozhodčí: Trešl, ŽK: 0:2. Diváků: 30.
Bukovany: Fišer - Vetešník, Samek, Hlubuček, Ramík L - Hofman (53. Kýček), Ujka, Najman, Ramík M. - Sysel (82. Sedlák), Králík (58. Zátka).

Staré Splavy - Raspenava 2:0 (1:0)

Od 1. minuty byla hra rozháraná na obou stranách, čemuž již od začátku nepomohli ani sudí, kteří svým nejistým a někdy nesmyslným posuzováním situací ke kvalitě utkání nepřispěli. Domácí se dostávali do šancí jen díky standardním situacím, zatímco Raspenavští hráli pouze po vápno a jejich šance byly v zárodku brzděny kouskováním hry fauly na domácí obránce nebo odmávanými ofsajdy.

Po dvou neodpískaných pokutových kopech ve prospěch hostů a neuznání gólu pro ofsajd, přišel ve 44. minutě gól domácích zásluhou Vladimíra Líbala. Druhý poločas začal stejně jako ten první, přičemž domácí si pohodlně střežili svůj náskok dlouhým nakopáváním balónů před vápno hostů. Raspenava poté vrhla síly do útoku, ale nebylo jim to nic platné. V 76. po standardní situaci a závaru před brankou přidali Splavští druhý gól v podání Jantače.

Branky: 44. Líbal, 76. Jantač. Rozhodčí: P. Blaschke, ŽK: 3:4. Diváků: 60.

Hrádek B - Sloup 3:1 (2:1)

Domácí měli celý zápas přesilovku, protože soupeř dorazil a hrál v deseti. Hosté dokázali skórovat jako první, když se Kašpar dostal na dostřel brány a přeloboval gólmana. Hrádecká juniorka se snažila o kombinační hru, ale hosté i přes svůj handicap dvakrát vystrašili Manharta v bráně. Za tři minuty napřáhl z trestného kopu Zelenka a bylo srovnáno. Do poločasu stihli junioři jít do vedení. A byl to opět Zelenka z trestného kopu. Hrádek byl lepší, toho využil jen Strnad, který zúročil dobrou přihrávku Badiho.

Branky: 20. a 44. Zelenka, 62. Strnad - 17. Kašpar. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 2:2. Diváků: 80.

VTJ Rapid Liberec B - Zákupy 0:3 (0:3)

Zákupští se prezentovali úplně jiným výkonem než před týdnem v Raspenavě. Vstoupili do utkání velmi aktivně a ve 30. minutě vedli už o tři branky. Nejprve se z přímého kopu krásně trefil Březina a pak se dvakrát radoval zákupský kanonýr Jaroslav Štummer, vždy úplně sám před domácím gólmanem. Jednou po chybě obrany a podruhé po kombinaci se Serdelem. A z této ledové sprchy se už Liberečtí do konce utkání nedokázali vzpamatovat. Ještě do poločasu to sice zkoušel Martínek a po něm Šikýř, koncovka se ale nedařila.

Ve druhé půli se dál snažili domácí vrátit do hry, k tomu ale potřebovali vstřelit gól. Několik slibných šancí k tomu měli, nic tam však nespadlo. Výrazně k tomu přispěl i Kopřiva v brance hostů. Celá zákupská obrana pracovala bez chyby, a tak si zaslouženě připsala tři body.

Branky: 19. a 25. Jar. Štummer, 18. Březina. Rozhodčí: Šimůnek, ŽK: 2:1. Diváků: 30.
Zákupy: Kopřiva - Štummer Josef st., Synek, Müller, Jerson (Dostál), Moravčík, Pohorský, Serdel, Březina, Štummer Jaroslav (Samek), Štummer Josef ml. (Jedlička). Trenéři Martin Havránek, Josef Karel.

Bílý Kostel - Bulovka 3:2 (2:1)

Ve vyrovnaném a tvrdém utkání se bojovalo o každý míč. Domácí nakonec vytěžili víc ze svých šancí.

Branky: 10. a 32. z pen. Strnad, 67. R. Galbavý - 15. Smolný, 88. O. Zajíček. Rozhodčí: Švec, ŽK: 4:4. Diváků: 120.