V přátelském fotbalovém utkání, hraném v Heřmanicích na umělé trávě a za umělého osvětlení, dolaďovali hráči TJ Doksy (krajský přebor) formu před mistrovskými zápasy. Jejich soupeřem byla Stráž pod Ralskem.

Doksy - Stráž pod Ralskem 6:1 (5:0)

Hráči Doks produkovali od začátku nátlakovou hru s rychlým pohybem a přesnými přihrávkami . Již v druhé minutě přestřelil O. Vacek a ve 4. min. hlavička Doležela skončila v náručí brankáře. V 8. min. vystřelil Radim Věchet, Kotyk míč vyrazil a Bukáček z 5 metrů bránu přestřelil.

Ve 12. minutě otevřel skóre Zoubek od přihrávky Bečvaříka, aby za osm minut vybojoval míč Zoubek, jenž přihrál Doleželovi a ten ze 14 metrů zvýšil na 2:0.

Obránci Stráže neměli svůj den a i přes velkou snahu neubránili hbité útočníky z Doks. Dobře hrající Zoubek přenechal míč Bečvaříkovi a ten zvýšil na 3:0 . V 38. min. z trestného kopu O. Vacek našel Michala Vaňátka, jenž se nemýlil 4:0.

Poslední gól v prvním poločase dal Ondřej Vacek. Obešel tři hráče a prudkou bombou zvýšil na 5:0.

Po přestávce se hra vyrovnala. Hráči Stráže přidali na rychlosti a přesnosti . V 52.min. Kadlec v brance Doks s námahou vyrazil prudkou střelu z trestňáku a o minutu později Radim Věchet po rohovém kopu skóroval přesně hlavou 5:1 . Poslední branku zápasu vstřelil Svatý.

Góly: Zoubek, Doležel, Bečvařík, Vaňátko Michal, Vacek Ondřej, Svatý - Věchet Radim. Rozhodčí: Vít Jiří.

Sestava Doks: Kotyk (46. Kadlec), Horčík, Vágner, Vaňátko Martin (46.Vacek Jakub), Šťastný, Bečvařík, Vaňátko Michal, Vacek Ondřej, Šimon (46. Svatý), Doležel, Zoubek. Trenér Josef Vinš.

Dubice otočila skóre v duelu s Jablonným

Zajímavý vývoj mělo přátelské fotbalové utkání  Dubice s Jablonným. Spartak totiž prohrával už o tři góly, ale nakonec vyhrál 5:3.

Jablonné - Dubice 3:5 (2:0)

Tatran šel do vedení ve 24. min. po střele z 20 metrů a za čtvrthodiny zvýšil z pokutového kopu po faulu Vodrážky 2:0. Ve II. půli už to bylo dokonce 3:0, kdy se jeden z hráčů Jablonného prosadil z přímého kopu!

Až poté se Dubičtí probudili a zařídili dokonalý obrat. Nejprve po přihrávce od Pětiokého skóroval do prázdné branky Ráliš, vzápětí Dutka z penalty snížil na 2:3. Vyrovnání zařídil kapitán Ráliš, aby po sólu M. Kulhy posunul Dubici do vedení Vodrážka, a na konečných 3:5 po kombinaci a vyšachování obrany rozhodl Dutka.

Branky Dubice: Ráliš 2, Dutka 2 (1 z pen.), Vodrážka.

Sestava Dubice: Košťák - Vodrážka, Škach, Dutka, Podrazil - Třešňák, Grobarčik, Hájek, Kulha M., Pětioký, Ráliš (Székely, Proch, Kulha D., Vokál). Trenéři R. Patka, Zd. Pětioký.