Vesměs všechna utkání, která začínají shodně v 17 hodin, jsou velmi zajímavá. Tak například v Novém Oldřichově se představí lídr II. třídy okresního přeboru FC Jestřebí–Provodín, který v uplynulých šesti soutěžních kolech neztratil ani bod a navíc má velmi impozantní skóre 23:2!

Ale ani novooldřichovská Jiskra se nemá za co stydět. Vždyť v sobotu rozstřílela nečekaně hladce 4:0 Dubici a může se spoléhat na svého šikovného útočníka, kanonýra Martina Vitouše.

V dalších duelech pohárového kola přivítá cvikovská rezerva béčko Skalice a fanoušci jistě navštíví i prestižní sousedské derby Horní Police vs. Stružnice. Zajímavé však budou i další konfrontace.

Vítězové postupují do čtvrtfinále, jež se uskuteční 27. března příštího roku, semifinále je na programu 20.května a finále proběhne 12. června roku 2010.

Program dnešního kola: Nový Oldřichov – Jestřebí–Provodín, Cvikov B – Skalice B, Horní Police – Stružnice, Kamenice – Dolní Libchava, Zahrádky – Lokomotiva Č. Lípa, Tuhaň – Dubá, FK Sosnová – Kravaře, Doksy B – Velký Valtinov.