Nezvykle nabitý víkend měli futsalisté FC Mapa Č. Lípa. Ti se hned dvakrát utkali s mužstvem Tango Liberec.
Nejprve v rámci úvodního kola Poháru ČMFS a následně s tím samým soupeřem svedli boj o mistrovské body do tabulky Libereckého krajského přeboru. S potěšením lze konstatovat, že oba duely českolipský celek vyhrál, i když na vítězství se nadřel.


Pohár: FC Mapa – Tango 11:9 (4:1)
Málem pohárová ostuda vypukla v zákupské sportovní hale. Účastník futsalové Divize A sice ještě na začátku II. půle vedl 5:1 a měl utkání pod kontrolou. Během 5 minut však prohrával 5:8! Vyrovnat se mu podařilo až 30 sekund před koncem, kdy se při power play prosadil Kadeřábek, a tak následovalo prodloužení. „Tuto část už jsme zvládli v pohodě a třemi góly rozhodli o našem postupu do dalšího kola. Tango se ale u nás představilo jako snaživý a sympatický celek,“ řekl po utkání kapitán domácího „áčka“ Milan Bláha.
Branky: Bláha 7, Kubeš 2, Cihlář, Kadeřábek.
Sestava: Machačný - Bláha, Jahelka, Šrámek, Čech, Kubeš, Kadeřábek, Cihlář.


KP: Tango – FC Mapa B 5:7 (2:2)
Českolipská rezerva vstoupila do utkání 11. kola KP v Č. Dubu ve velkém stylu a už ve 2. min. vedla o dva góly. Pak však neproměnila několik vyložených šancí, což se ukázalo pro další vývoj zápasu jako důležitý moment. Domácí totiž do přestávky srovnali skóre i hru a na začátku druhého dějství šli do tříbrankového trháku (5:2). Naštěstí trpělivý a zodpovědný výkon všech hráčů českolipské Mapy přinesl své ovoce v podobě srovnání skóre na 5:5. A minutu před koncem tohoto dramatického duelu branky M. Šrámka a L. Domasty strhly důležité vítězství na stranu Č. Lípy. „Musím za tuto vydřenou výhru všem hráčům poděkovat,“ uvedl hrající předseda klubu Petr Čech.
Branky: Kmoch 3, Bláha 1, Šrámek 2, Domasta 1.
Sestava: Fišer - Bláha, Šrámek, Čech, Domasta, Kmoch, Plaček.