Z důvodu absence několika hráčů základního kádru, však byl duel v Horkách jen dalším přípravným utkáním, kde dostali příležitost hráči z lavičky. Včetně dokského trenéra.

Horky nad Jizerou - Doksy 2:1 (1:1)

První půlhodina byla jen oťukávací a odehrávala se většinou mimo pokutová území. Významnější situace se odehrála v 36. min., kdy při normálním souboji o míč hráč hostí upadl v šestnáctce hostů a k údivu obou mužstev rozhodčí pískl penaltu. Tu s přehledem Mozurčiak proměnil 1:0.

Doksy si to nechtěly nechat líbit a ihned zvýšily svou aktivitu a z rychlého protiútoku O. Vacek křížnou střelou do protipohybu brankáře srovnal skóre na 1:1. Celkem nudný první poločas ukončil pěknou střelu z dálky k tyči ve 40. min O. Vacek.

Druhý poločas byl ve znamení větší útočné aktivity hostujícího mužstva a pomalu se začal projevovat rozdíl tříd (Horky jsou nováčkem středočeské I. B třídy). Tým od Máchova jezera si vytvořil několik velmi pěkných brankových příležitostí (Záleský, dvakrát O. Vacek, Sedlák, Kolařík), ale bohužel, žádná neskončila za zády domácího brankáře.

Domácí spoléhali na rychlé brejky, které obrana Doks jen s obtížemi a i díky brankářské zkušenosti Martina Kotyka, likvidovala. V 73. minutě při nevinném a postupném útoku domácích vystřelil asi z 18 m hráč domácích Bláha J. a střelu nešťastně tečoval jeden z našich obránců do protipohybu Kotyka 2:1.

Pak už se na to nemohl dívat trenér Josef Vinš, v 77. min. vystřídal již vyčerpaného O. Vacka a snažil se svými zkušenostmi usměrnit hru. V 85. min. se dokonce sám postavil k provedení přímého volného kopu na hranici pokutového území, ale jeho střela skončila ve zdi. Závěrečný tlak na branku Horek nepřinesl žádný užitek, a tak „generálka" Doks skončila nezaslouženou porážkou.

Branky: Mosiurczak (z pen.), Bláha J. - Vacek O.

Horky: Suchý - Mareš, Starý, Lukáš, Gerboc - Bláha, Mosiurczak, Žižka, Cimrman - Prskavec, Kohout A. (Svoboda, Vízek, Sekera, Sedláček).

Doksy: Kotyk - Stejskal, Vacek J., Vaňátko Michal, Šťastný - Záleský, Sedlák (73. Horčík Martin), Vacek O. (77. Vinš Josef), Kulha - Kolařík, Šimon (63. Jakša). Trenéři: Vinš, Folbrecht.