Druhé kolo zimního turnaje v Novém Boru se odehrálo za slunečného, ale velice mrazivého prostředí.

Z druhého turnajového vítězství se raduje Horní Police, jež nečekaně hladce obrala o všechny body Dubici, dorost Nového Boru přehrál Stružnici a první letošní remíza se zrodila v utkání mezi Sloupem a Markvarticemi.

Zbývající zápas 2. kola mezi Jestřebím a Polevskem byl přeložen na 18. března.

Hor. Police - Dubice 3:0 (0:0)

Zápas mezi předpokládaným favoritem z Dubice a Horní Policí skončil překvapením. Hornopoličtí svého soupeře zaskočili a po třech gólech ve 2. poločase soupeře nečekaně obrali. Dubičtí sice měli častěji míč pod kontrolou, snažili se hrát kombinačně a vypadalo to, že mají nakročeno k dalšímu turnajovému vítězství.

Ovšem H. Police udeřila v 56. minutě, kdy předvedla rychlý brejk a gólman Hruška poprvé lovil míč v síti 1:0. Podruhé pak v 63. minutě, kdy první střelu neudržel v rukavicích a Bizoň dorazil balon za jeho záda. A veškerý dubický zmar podtrhl v 73. minutě vlastní gól jednoho z obránců 0:3.

Branky: Kalina, Bizoň, vlastní.

N. Bor dorost - Stružnice 3:0 (2:0)

Domácí dorostenci po minulé prohře s Dubicí si měli vzít ponaučení, přesto už v 10. minutě dali soupeři šanci, když zaváhali při rozehrávce kolem vlastního vápna. Pak se herně zlepšili a začali si vytvářet i gólové šance. V 15. min. zahrával rohový kop Vacek, do hlavičkového souboje ve vápně šel Kutloch a trochu se štěstím dostal míč do branky 1:0.

Ve 20. minutě Dynamo odvrátilo útok domácího dorostu, míč se dostal až za vápno, kde se ho zmocnil Paštika a krásnou střelou do horního rohu branky přidal na 2:0! To ještě dokázal brankář Dynama vychytat několik šancí Halbicha, který byl hodně nebezpečný.

Úvod druhého poločasu přinesl rychlý gól a postaral se o něj právě zmíněný Halbich, který přehodil vyběhnuvšího brankáře a bylo 3:0! V dalším průběhu zápasu se hodně bojovalo i hrálo. Také Stružnice měla šance, ale chyběla jí přesná koncovka.

Branky: 15. Kutloch, 20. Paštika, 46. Halbich. Rozhodčí German.

Sloup - Markvartice 1:1 (1:1)

Oba soupeři se do sebe pustili s fotbalovou vervou. K vidění byly časté souboje o míč, ale málo šancí. Prostě vyrovnaní soupeři. Ve 35. minutě Sloupští faulovali a po následném trestném kopu šly Markvartice do vedení! Ale to netrvalo ani minutu. Sloup rozehrál ve středovém kruhu několik přihrávek dopředu a přesné zakončení k tyči 1:1.

Další čas zápasu se opět bojovalo a hrálo od vápna k vápnu, gól už ani jedna strana nevstřelila, a tak se na turnaji zrodila první remíza. Rozhodčí Folk.

Branka za Sloup: Kužel.

Porážku 0:3 museli vstřebat fotbalisté dubického Spartaku od Horní Police. Flieger se snaží zastavit pronikajícího Ráliše.
Porážku 0:3 museli vstřebat fotbalisté dubického Spartaku od Horní Police. Škach se snaží zastavit akci Kaliny.