Je rozhodnuto! Čtyři kola před koncem sezony v II. třídě fotbalistů se přeborníkem českolipského okresu stalo mužstvo Doksy B/ Jestřebí. Rozhodlo o tom 22. kolo, v němž svěřenci Pavla Koláře vyhráli nad Novým Oldřichovem, naopak druhý Slavoj V. Valtinov neuhrál ani bod v Polevsku. Rovněž o prvním sestupujícím do III. třídy je jasno: Lokomotiva Č. Lípa B.

Doksy B/ Jestřebí - Nový Oldřichov 5:0 (1:0)

Domácí již před zápasem věděli, že přeborníkem okresu jsou právě oni, a tak začali náporem. Bylo jen otázkou času, kdy se bude měnit skóre. Hostitelé měli spoustu šancí, ovšem zakončení bylo žalostné, pouze nestárnoucí Picek se prosadil. V druhém poločase se již rezerva Doks střelecky prosazovala, po dvou brankách Pilaře a dvou trefách Kýčka se domácí dočkali vytouženého prvního místa v okresu.

Branky: Pilař 2, Kýček 2, Picek. Rozhodčí: Klimt.

Sestava Doksy B/ Jestřebí: Kadlec - Drábek, Procházka, Trnečka, Vinš Němec, Švec Jos. (53. Švec Jar.), Picek, Vacek O. (66. Žižka) Kýček, Pilař. Trenér Kolář.

Polevsko - Velký Valtinov 3:2 (2:2)

Vyrovnané utkání. První poločas byl Valtinov lepší a vytvořil si řadu šancí. Ve druhém Polevsko přidalo a hra se otočila. O třech bodech se rozhodlo až v samém závěru utkání (90. minuta), kdy se krásně z dálky trefil Marušák.

Branky domácích: Janků, Malič, Marušák. Rozhodčí: German.

Zákupy - Zahrádky 2:1 (2:0)

Domácí v prvním poločase vstřelili dvě branky, když se prosadili Vydra a Březina. Jenže další příležitosti Zákupští nevyužili, a tak se ve druhém poločase strachovali o výsledek, zvláště když se po rohovém kopu a závaru v malém vápně trefil hostující Gabriel. Velmi dobrý výkon předvedlo trio rozhodčích v čele s Josefem Řezáčem.

Branky: Vydra, Březina Gabriel. Rozhodčí: Řezáč.

Skalice B - Kravaře 6:1 (3:0)

Hosté přijeli v oslabené sestavě a od začátku na rezervu Skalice herně nestačili, o čemž svědčí i konečný výsledek.

Branky: 34. a 59. Takáč, 9. Hnízdil (PK), 52. Sinkovskij, 53. Hrdlička V., 79. Tománek 74. Kaňovský. Rozhodčí: Tykva Böhme, Weis.

Kamenický Šenov - Dubá 2:1 (0:0)

Dolní Libchava - Kamenice 1:1 (0:1)

Branky: Pocar - Kolínský.

Loko Česká Lípa B - Stružnice 2:3 (1:1)

Druhá třída OP Českolipska.