Jeden bod vylovili fotbalisté Cvikova z Krásné Studánky, kde se odehrála bezgólová remíza. Plný bodový měšec vydoloval lídr tabulky I. A třídy ze Skalice, který si poradil s Mírovou.

Krásná Studánka - Cvikov 0:0

V prvním poločase byli domácí aktivnější, příležitosti měli Grepl a Faksa, kterého vychytal brankář Jiří Machačný. Na druhé straně skóroval Bednář, ale rozhodčí gól neuznal (ofsajd). Ve 20. minutě nastřelil T. Hájek břevno, za chvíli Vajtr ze 20 metrů orazítkoval tyč.

Hostům pomohla přestávka, po které se oklepali a hned ve 46. měl šanci Sysel po tečované střele, kterou Vrábel s námahou zlikvidoval. Hned za dvě minuty to byl opět Sysel, tentokrát šel sám na gólmana, ale ten mu jeho úmysl o hokejový blafák vystihl. Poté hra upadla do průměru a hrálo se pouze po šestnáctky. Poslední možnost na změnu skóre měl střídající Knajbl po povedené akci, naštěstí jeho střelu k tyči lapil výborný Machačný.

„Začali jsme dost vlažně a s hrou za první poločas spokojen být nemohu. Až po pauze jsme ožili a v prvních patnácti minutách byli lepší. Bod beru, ale očekávám, že v sobotu proti Skalici předvedeme kvalitnější výkon," konstatuje kouč Miroslav Novotný, jehož družina neprohrála již osm utkání v řadě.

Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 1:3. Diváků: 100.

Cvikov: Machačný Urban, Brenn, Jirák, Červenka Bednář, Bobelák, Coufal, Knolle Kuběj, Sysel (85. Kotěborský).

Skalice - Mírová 3:2 (2:1)

Po zaváhání v dohrávce s Kr. Studánkou chtěli Skaličtí znovu vyhrát a potvrdit vedoucí postavení v tabulce. Už v 9. minutě odcentroval Soukup, u vzdálenější tyče vrátil míč hlavou před bránu Lebruška a Hlavinka se nemýlil 1:0. Za dvacet minut domácí předvedli hezkou kombinaci, po které Šíma oslovil ve velkém čtverci Hlavinku, jenž skóroval podruhé 2:0. Pak domácí polevili a hosté v 39. se štěstím snížili z penalty, kterou sudí nařídil za ruku Šímy 2:1.

Ve druhé části mohli domácí přidat nejméně čtyři góly. „Například Lukáš Nevrlý šel třikrát sám na brankáře Jiřího Jíru, ale ten byl výborný. Nebýt jeho, mohlo být o výsledku rozhodnuto," zdůraznil sekretář Jiří Löffelmann.

Třetího gólu se domácí SK dočkal v 71. minutě. Zahraný rohový kop se vrátil zpět k Soukupovi, ten si ho ve zkrácené verzi zopakoval a Neuman zvýšil na 3:1. Mírová se ale s porážkou nesmířila, zatlačila Skalici na její polovinu a několika parádními zákroky se tentokrát vyznamenal gólman Michal Svoboda. Hosté se dočkali snížení v nastaveném čase, kdy trestný kop M. Jíry přes zeď skončil v síti. Víc už toho Mírová nestihla.

Branky: 9. a 30. Hlavinka, 71. Neuman 39. (pen.) a 91. Jíra M. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 0:3. Diváků: 100.

Skalice: Svoboda Knytl, Benc (83. Kazan, Novotný L., Novotný J. (46. Nevrlý) Lebruška (83. Jeřábek), Neuman, Švec, Šíma Hlavinka, Soukup.

Mimoň – Jilemnice 2:2 (2:1)

Ačkoliv bylo utkání vyrovnané, domácí se dostali rychle do dvoubrankového vedení. Jilemnici se podařilo snížit ve 44. minutě, kdy uklidil míč po akci Bergemanna do prázdné branky Horáček. Do druhé půle naopak vstoupili lépe hosté. Schauer z hranice vápna napálil míč pod břevno a srovnal. Poté se ještě vyznamenal  jilemnický gólman Tuž, který zlikvidoval dvě velké šance Mimoně. Hosté tak mohou být spokojeni.

Branky: 22. Smola, 35. Matušek 43. Horáček, 50. Schauer. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:1. Diváků: 80.

DALŠÍ ZÁPASY I. A TŘÍDY:

Hejnice - Velké Hamry 5:2 (1:1). Branky: 42. L. Kobr, 72. Zoreník, 76. Zrubec, 87. Malinský z pen., 90. Severýn 23. Pešat, 89. Horna. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 4:4, ČK: 67. Tomeš (VH). Diváků: 80.

Bozkov - Doubí 2:4 (2:1). Branky: 6. Aster, 23. Nesvadba 21., 58. a 82. Brauner, 85. Kozák. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 3:1, ČK: 12. Martínek (D). Diváků: 130.

Lomnice - Stráž nad Nisou 3:2 (1:1). Branky: 25. a 87. z pen. Kos, 60. Bouška 44. Žák, 70. Žoček. Rozhodčí: Zlatník. ŽK: 0:5. Diváků: 60.

Vratislavice - Frýdlant 2:3 (0:1). Branky: 75. Jiskra, 84. Žabka 10. a 48. Jelínek, 70. Lachman. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 3:1. Diváků: 70.