Bozkov – Doksy 2:1 (1:1)

Domácí hráli od 7. minuty bez vyloučeného gólmana, který před vlastní šestnáctkou zahrál rukou a uviděl červenou kartu. Kdo si však myslel, že to bude jasná záležitost pro Doksy, hodně se spletl. V 15. minutě totiž udělal hrubku v rozehrávce Šťastný, domácí útočník utekl a hostující hráč jej fauloval za cenu penalty – 1:0.

Za deset minut předvedli Dokští krásnou akci po ose Švec – Horčík, načež Semík šel sám na náhradního gólmana, ale zamířil vedle. Vyrovnání přišlo ve 29. minutě. Doležel přiťukl dlouhý míč na nohu Cengera a ten nezaváhal – 1:1. Hosté měli optickou převahu, ovšem ve vedoucí branku ji přetavit nedokázali, neboť v koncovce a důrazu před bránou selhali. Klíčový moment přišel v 90. minutě.

S dlouhým odkopem Bozkova si laxně hrající obrana neporadila a po dalším kiksu bylo „vymalováno“ – 2:1. „Měli jsme snad osm čistých šancí, ale nic z toho, naopak domácí byli při jejich proměňování stoprocentní, když využili dvě naše hrubky,“ mrzelo Josefa Vinše.

Doksy: Kotyk – Cenger, Vágner, Vaňátko Martin, Šťastný – Horčík (65. Kadlec St.), Vaňátko Michal, Šver, Jurčik (80. Zajkr) – Semík (55. Zoubek), Doležel.

Jablonné – N. Ves 2:2 (0:1)

Hned v 5. minutě poslal Horoščák centr do tyče, ale další trestný kop, tentokrát v podání Svobody, zužitkoval u tyče Horoščák – 0:1. Pak se hra vyrovnala a v posledních pěti minutách I. půle tlak Jablonného narostl. Proti byl gólman Zahradník a jednou také Kverka, který zachraňoval nebezpečnou střelu Nemeše.

Domácí se dočkali v 58. minutě, kdy Stehlík po Nemešově výzvě mířil hlavou přesně. Hosté drželi s Tatranem krok, ale rána Hetvera ze 25 metrů zaskočila gólmana – 2:1. Dělbu bodů zařídil v poslední minutě Horoščák, který se ve skrumáži před Mrázkem zorientoval nejlépe – 2:2.

„V prvním poločase byla Nová Ves o něco lepší, naopak po změně stran jsme to byli my, kdo hrál aktivněji. I proto je remíza spravedlivá,“ řekl Deníku sekretář Tatranu Milan Chovanec.

Branky: 58. Stehlík, 64. Hetver – 18. Svoboda, 90. Horoščák. Rozhodčí: Trdla, ŽK: 5:3. Diváků: 70. Jablonné: Mrázek – Věchet T., Trylč, Kotek ml., Štáfek, pavlas, Stehlík, Opočenský (25. Nemeš), Kotek st. (80. Liebezeit) – Hetver, Ptáček. Trenér J. Hetver.

Mimoň – Vratislavice 4:2 (1:1)

Hosté zaskočili domácí aktivní hrou a v 6. minutě mířil v dobré pozici nad Lang. Následoval nebezpečný roh Mimoně, ale po brejku Dlaboly a jeho přihrávce přehodil Bím gólmana. Míč sice skončil na tyči, avšak dobíhající Koudelka byl přesný – 0:1.

Pětadvacet minut Vratislavičtí drželi míč na svých kopačkách, jenže ve 29. přistál ve vápně trestný kop z poloviny, kde jej dva hostující beci podskočili a domácí Feher skočil do centru šipku a hlavou srovnal. Od té doby měla Jiskra převahu. V úvodu druhé půle měli domácí dvě možnosti po zaváhání obrany, bohužel ani jedna šance změnu skóre nepřinesla.

Až přišel rohový kop zahraný nakrátko a po něm to bylo 2:1. Po dalších deseti minutách kopali domácí opět roh a v Mimoni propukla radost potřetí – 3:1. Na rozdíl jednoho gólu snížili Vratislavičtí zásluhou individuální akce Drbohlava, který přešel přes tři protihráče. Vyrovnání však svěřenci M. Šimka nepřipustili a naopak znovu po rohu zajistil pro ně tři body znovu Feher – 4:2!

Branky: 29., 55. a 77. Feher, 66. Eichler – 11. Koudelka, 72. Drbohlav.

Skalice – Jilemnice 5:2 (2:1)

Po celé utkání byli hostitelé lepší a konečně začali střílet i góly. Hned třikrát se trefil Ondřej Neuman, k němu se přidal T. Heřmánek a Kazan. „Škoda jen dvou inkasovaných branek, které jsme si dali pomalu sami,“ přiznal hrající trenér Svoboda.

Skalice: Svoboda - Knytl, Šturma, Jeřábek, Heřmánek - Maixner, Kazan, Neuman (Lebruška), Hlavinka (Pícha), Šíma - Nevrlý (Satrapa).

Další zápasy I. A třídy: Doubí - Stráž n. N. 5:1 (4:0). Košťálov - Frýdlant 4:3 (3:1). Lomnice – Velké Hamry 1:4 (0:3).