Velké Hamry B - Stráž pod Ralskem 2:3 (1:2)

Prvního vítězství na soupeřově hřišti se dočkali fotbalisté FK Stráž p. R., kteří přivezli tři body z UMT v Břízkách, kde si domácí azyl udělala rezerva Velkých Hamrů. Ta posílila o několik hráčů z A-mužstva a od 23. minuty šla do vedení.

„Touha našich hráčů vyhrát konečně venku byla silnější, což do přestávky svými góly potvrdili Skalický s Cermanem a po pauze přidal pojistku Hanoušek,“ svěřil se Deníku sekretář Ladislav Poncar. Domácí sice 20 minut před koncem snížili na 2:3, ale hosté zpod Ralska si výhru pohlídali.

Branky: 24. Žitka, 72. Vencbauer - 31. Skalický, 34. Cerman, 58. Brož. Rozhodčí: Brož. Diváků: 50
Stráž pod Ralskem: Lahůlek - Roll ml., Poláček, Sedláček, Brož, Cerman, Košťál, Špivák, Moravčík R., Skalický (Biedermann), Hanoušek.

Cvikov - Pěnčín 1:3 (0:0)

Nelichotivá situace panuje ve Cvikově, který po domácí prohře 1:3 od Pěnčína uzavírá se čtyřmi body průběžnou tabulku. V sobotu hostí svěřenci kouče Jaromíra Hetvera celek Ruprechtic, Stráž vyzve Košťálov.

Branky: 82. L. Kýček - 50. Barcuch, 62. Balásek, 83. Matúška. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:3. Diváků: 120.

Další výsledky I. A třídy:

Ruprechtice - Doubí 3:0 (3:0)
Branky: 26. Sochor, 34. M. Šrajbr, 43. L. Šrajbr. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 1:3. Diváků: 30.

Krásná Studánka - Mšeno B 0:0
Rozhodčí: Zboroň, ŽK: 3:0. Diváků: 60.

Košťálov-Libštát - VTJ Rapid Liberec 2:2 (2:0)
Branky: 39. Janata, 45. Cerman - 48. a 52. Kejdana. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 2:2. Diváků: 150.

Rynoltice - Lomnice 1:0 (1:0)
Branka: 21. Kopic. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 4:3. Diváků: 70.

Desná - Hejnice 2:1 (0:0)
Branky: 75. a 78. Kořínek - 52. Dressler. Rozhodčí: Vrtal, ŽK: 0:3, ČK: 81. Sýkora, 85. Matouš (oba H). Diváků: 100.

I. A třída Libereckého kraje.Zdroj: Deník