Okleštěný Cvikov inkasoval s deseti lidmi v Košťálově ostudných sedm branek (7:0), tým zpod Ralska pak doma nestačil na Hejnice (1:3).

„Dva góly jsme dostali v posledních minutách obou poločasů, naopak naše neproměněné šance vedly k porážce,“ konstatoval strážský sekretář Ladislav Poncar. V sestavě domácích chyběli Zdeněk Brož (zahraničí) a Jakub Vinš.

„Kuba zatoužil pomoci svému otci v Novém Boru, ale bohužel jim nic neříká nový přestupní řád, a tak mladý Vinš nehraje nikde,“ vysvětlil situaci sekretář Poncar.

Výsledky I. A třídy:

Stráž pod Ralskem - Hejnice 1:3 (0:2)
Branky: 50. Mitáč - 7. a 45. Dressler, 90. Kobr. Rozhodčí: Kowalik, ŽK: 0:1. Diváků: 100.
Stráž: Lahůlek - Košťál, Moravčík, Vogt, Poláček, Sedláček (Komárek), Špivák (Biedermann), Mitáč, Roll ml., Libich (Roll st.), Cerman. Trenér Karel Knejzlík.

Košťálov - Cvikov 7:0 (3:0)
Branky: 9. Sádek, 27., 37. a 70. Holovič, 48. Piry, 68. K. Janata, 90. J. Cerman. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 1:0. Diváci: 80.
Cvikov: Machačný - Zvára, Žák, Starý, Spilka, Pěnička, Jirák, Máslík, Holoun, Třešnák. Trenér: Jaromír Hetver.

Krásná Studánka - Desná 4:2 (4:1)
Branky: 15. a 30. Smolák, 10. Eimann, 33. M. Vondráček - 39. a 55. Vondráček. Rozhodčí: Kovářová, ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Pěnčín - Rynoltice 1:2 (1:0)
Branky: 18. vlastní - 63. T. Vacek, 77. Bláha z pen. Rozhodčí: Brož, ŽK: 5:2, ČK: 69. Mäzelt 80. Čeřovský. Diváků: 120.

Mšeno B - Lomnice 2:3 (2:2)
Branky: 28. Brož, 33. Samko - 8. a 36. Gaubman, 79. Drahoňovský. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 2:0. Diváků: 50.

Velké Hamry B - Ruprechtice 2:1 (2:0)
Branky: 16. Malý, 42. Venclbauer - 57. Morávek. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 2:2. Diváků: 80.

VTJ Rapid Liberec - Doubí 1:3 (1:2)
Branky: 12. Lukáč - 24. Suchomel, 35. Hájek, 80. Vlach. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 1:3. Diváků: 100.