Stráž pod Ralskem - Stráž nad Nisou 1:2 (0:2)

Domácí zaspali úvod utkání a po zbytečných chybách už v 11. minutě prohrávali o dva góly. Pak už měli hostitelé herně navrch, dvakrát nastřelili břevno a jednou tyč, ale střelecky vycházeli naprázdno

„Kluci nic nevzdali, bojovali, ale dočkali se snížení až v poslední minutě, což bylo už dost pozdě. Nejvíc mě mrzí začátek zápasu, kdy jsme nechali dát dva rychlé a hlavně zbytečné góly," sdělil Deníku trenér Rudolf Věchet. Jeho svěřenci mají po třech kolech podzimní části čtyři body a skóre 4:4.

V následujícím dějství se představí v Horní Branné, jež má na svém kontě nula bodů a v tabulce se krčí na třináctém místě.

Branky: 90. Věchet R. - 6. Vogt, 11. Matouš. Rozhodčí: Trdla, ŽK: 1:1. Diváků: 150.

Stráž pod Ralskem: Pavlíček - Augusta (46. Cerman K.), Moravčík (80. Šindelář M.), Synek, Mikysa - Čonka, Novák, Lebduška, Oniščenko - Bukáček, Věchet Radim.

Mimoň - Hejnice 1:0 (0:0)

Výhrou a hlavně výkonem napravili mimoňští hráči ostudnou porážku 1:9 od Frýdlantu, když doma zdolali Hejnice. „Kluci hráli zodpovědně, bylo na nich znát, že tu prohru chtějí odčinit," těšilo lodivoda Bohuslava Najmana.

Prvních 30 minut jasně patřilo Mimoňským, poté taktovku převzali hosté a v 55. byl vyloučen domácí Polák. „To klukům paradoxně pomohlo, semkli se a vítězný gól dal Martin Hanoušek. Musím kluky pochválit," dodal trenér. .

Branka: 75. Hanoušek. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 3:1, ČK: 55. Polák (M). Diváků: 100.

Mimoň: Michálek - Winzig, Polák, Košek, Eichler - Votápek (80. Sodomka), Válek (85. Slejška), Šiška, Sutr - Hanoušek, Špaček (70. Istomín).

Cvikov – Raspenava 6:0

Povinná a přesvědčivá výhra 6:0 nad nevýrazným nováčkem z Raspenavy pomohla fotbalistům FK Cvikov dostat se na průběžné sedmé místo tabulky I. A třídy.

„Musím přiznat, že nováček soutěže mě svým výkonem zklamal a pokud kádr nedoplní, bude mít v této soutěži velké starosti se udržet. Na druhou stranu jsem však rád, že kluci odběhali celý zápas i za již rozhodnutého stavu v poločase," vrátil se k domácímu utkání trenér Miroslav Novotný.

Skóre otevřel už ve 4. minutě Kuběj, jenž výborně vyřešil samostatný brejk z pravého křídla, na 2:0 zvýšil po půlhodině Jirák parádní ranou z 25 metrů a za chvíli uzavřel účet prvního poločasu Pěnička, který usměrnil balón do sítě po trestném kopu Jiráka – 3:0.  Po změně stran technicky obstřelil brankáře Jirák, na 5:0 upravil Kuběj a tentýž hráč v závěru využil chyby domácího stopera a svým hattrickem zvýšil na konečných 6:0.

„Prvních 15 minut jsme předváděli dobrou hru, kdy jsme drželi balón na zemi, jenže poté jsme rozehrávali. Ke konci poločasu a ve druhé půli už jsme se opět snažili kombinovat po zemi,  i když  to bylo v době, kdy  soupeř už pomalu a jistě rezignoval," hodnotil duel kouč Novotný a doplnil:  „Teď v sobotu ve Frýdlantu to bude zcela jiný zápas a my se musíme i po tak vysoké výhře držet na zemi. Spokojenost je samozřejmě se ziskem tří bodů a s počtem nastřílených branek, proto jen doufám, že jsme si nechali také nějaké góly i do dalších podzimních zápasů."

Branky: 4., 67. a 86. Kuběj, 31. a 48. Jirák, 33. Pěnička. Rozhodčí: Pekař, ŽK: 1:2. Diváků: 80. Poločas: 3:0.

Cvikov: Machačný – Urban (75. Novotný), Baláž, Jirák, Červenka (46. Kaiser), Pěnička, Bobelák, Coufal, Knolle, Kuběj, Sysel (46. Mašek). Trenér M. Novotný.

Další zápasy I. A třídy:

Harrachov - Jilemnice 1:2 (1:1). Branky: 14. Veselý - 9. Horáček, 53. Vancl. Rozhodčí: Kovařík, ŽK: 2:0. Diváků: 110.

Lomnice - Horní Branná 4:1 (2:0). Branky: 35. a 43. Koudelka, 50. Láska, 75. Aster - 70. Nýdrle. Rozhodčí: Vrtal, ŽK: 1:1. Diváků: 120.

Krásná Studánka - Mírová 3:4 (0:3). Branky: 52. Housa, 65. Smolák, 83. T. Hájek - 5. Plátek, 20. Horák, 44. D. Zelnický, 80. Beneš. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 2:1. Diváků: 70.

Bozkov - Frýdlant 5:4 (4:2). Branky: 26. a 33. Nesvadba, 18. vlastní, 44. Burnus, 56. Havel - 24. Kutílek z pen., 40. Coufal, 63. Šena, 68. Plesar. Rozhodčí: Marek, ŽK: 2:2, ČK: 86. Havel (B). Diváků: 120.