Parádní premiéru v krajské fotbalové I. B třídě má za sebou nováček soutěže, TJ Zákupy. V neděli odpoledne zajížděli zákupští fotbalisté na pažit do Rozstání, kde je domácí v prvních třiceti minutách školili a vedli 2:0. Jenže ve 40. minutě dal kontaktní gól Jerson, no a po přestávce se děly věci.

Hosté totiž třemi rychlými góly skóre zvrátili na 2:4 a zaskočená domácí jedenáctka, za kterou hrají například bývalí hráči Stráže pod Ralskem Roll a Pošva, definitivně odpadla. „Vyhráli jsme 6:3, a to nám ještě tři kluci ze základu chyběli," hlásil Deníku spokojený předseda TJ Zákupy František Březina.

Podzimní los (+ výsledky úvodního kola):

II. kolo – 17. srpna – 17 hodin: Raspenava – Bílý Kostel (1:2), Staré Splavy – Nová Ves (5:3), Bulovka – Bílá (0:2), Horní Police – Hrádek B (3:1), Doksy B – Bukovany (5:0), Sloup – VTJ Rapid Liberec B (3:5), Rozstání – Zákupy (3:6).

III. kolo – 24. srpna – 17.00: Zákupy – Raspenava, VTJ Rapid Liberec B – Rozstání, Bukovany – Sloup,  Hrádek B – Doksy B, Bílá – Horní Police, Nová Ves – Bulovka,  Bílý Kostel – Staré Splavy.

IV. kolo – 31. srpna – 17.00: Raspenava – Staré Splavy, Bulovka – Bílý Kostel, Horní Police – Nová Ves, Doksy B – Bílá, Sloup – Hrádek B,  Rozstání – Bukovany,  Zákupy – VTJ Rapid Liberec B.

V. kolo – 7. září – 17.00: VTJ Rapid Liberec B – Raspenava, Bukovany – Zákupy, Hrádek B – Rozstání, Bílá – Sloup, Nová Ves – Doksy B,  Bílý Kostel – Horní Police, Staré Splavy – Bulovka.

VI. kolo – 14. září – 17.00: Raspenava – Bulovka, Horní Police – Staré Splavy,  Doksy B – Bílý Kostel,  Sloup – Nová Ves,  Rozstání – Bílá,  Zákupy – Hrádek B,  VTJ Rapid Liberec B – Bukovany.

VII. kolo – 21. září – 16.30: Bukovany – Raspenava, Hrádek B – VTJ Rapid Liberec B, Bílá – Zákupy, Nová Ves – Rozstání, Bílý Kostel – Sloup,  Staré Splavy – Doksy B, Bulovka – Horní Police.

VIII. kolo – 28. září – 16.30: Raspenava – Horní Police, Doksy B – Bulovka, Sloup – Staré Splavy, Rozstání – Bílý Kostel, Zákupy – Nová Ves,  VTJ Rapid Liberec B – Bílá, Bukovany – Hrádek B.

IX. kolo – 5. října – 16.00: Hrádek B – Raspenava, Bílá – Bukovany, Nová Ves – VTJ Rapid Liberec B,  Bílý Kostel – Zákupy, Staré Splavy – Rozstání, Bulovka – Sloup, Horní Police – Doksy B.

X. kolo – 12. října – 16.00: Raspenava – Doksy B, Sloup – Horní Police,  Rozstání – Bulovka, Zákupy – Staré Splavy, VTJ Rapid Liberec B – Bílý Kostel, Bukovany – Nová Ves,  Hrádek B – Bílá.

XI. kolo – 19. října – 15.30: Bílá – Raspenava, Nová Ves – Hrádek B,  Bílý Kostel – Bukovany, Staré Splavy – VTJ Rapid Liberec B, Bulovka – Zákupy, Horní Police – Rozstání, Doksy B – Sloup.

XII. kolo – 26. října – 14.30: Raspenava – Sloup, Rozstání – Doksy B, Zákupy – Horní Police, VTJ Rapid Liberec B – Bulovka, Bukovany – Staré Splavy, Hrádek B – Bílý Kostel, Bílá – Nová Ves.

XIII. kolo – 2. listopadu – 14: Nová Ves – Raspenava, Bílý Kostel – Bílá, Staré Splavy – Hrádek B, Bulovka – Bukovany, Horní Police – VTJ Rapid Liberec B, Doksy B – Zákupy, Sloup – Rozstání.

I. kolo – 9. listopadu – 14.00: Rozstání – Raspenava,   Zákupy – Sloup, VTJ Rapid Liberec B – Doksy B, Bukovany – Horní Police, Hrádek B – Bulovka, Bílá – Staré Splavy, Nová Ves – Bílý Kostel.