Dubá – Lokomotiva Č. Lípa
2:2 (1:0)

Dubá se dostala do vedení po rohovém kopu a hlavičce Mydláře, naopak na druhé straně hřiště se trefil pouze do horní tyče Šena a Mikysův gól kvůli ofsajdu neplatil.

Druhá pětačtyřicetiminutovka začala svižně a s mírnou převahou Českolipských. Ovšem druhý šok pro ně připravil Václav Krs, jenž si naběhl na dlouhý míč z rozehraného trestného kopu, přehlavičkoval vyběhnuvšího gólmana Volešáka a dobíhající obránce míč, který mířil do prázdné brány, nedokázal odkopnout – 2:0!

Vnitřní sílu mužstva však projevila Lokomotiva v posledních 15 minutách. Nejprve Šena po odraženém balónu vypálil z 12 metrů a s pomocí tyče tzv. „angličanem“ snížil na 2:1, aby za sedm minut vyrovnal na konečných 2:2 Mikysa. „Musím klukům poděkovat za to, že dokázali nepříznivý výsledek dovést alespoň do remízového stavu, i když remíza s tímto soupeřem pro nás znamená ztrátu

Branky: Mydlář Vl., Krs - Šena, Mikysa. Rozhodčí: Vlk. ŽK: Lodinský Michal, Vokolek Miloslav, Jeništa Jan - Souček Jakub, Rajšner Zdeněk, Torba Radek; ČK: Vokolek Miloslav - Souček Jakub.
Sestava Lokomotivy: Volešák st. – Byrtek, Souček, Rajšner, Volešák ml., Horáček M., Mikysa, Šena, Šlajs, Černý, Torba (Horáček V., Žiška, Zahrádka.

Hrádek B - Bukovany 1:0 (0:0)

Domácí nastoupili s omladinou, ale také se dvěma legendami - Konrádem a Horváthem. První odehrál jen 23 minut a pro zranění střídal, druhý dal pěkný gól. V utkání měly Bukovany více ze hry a prokazovaly tak, že jsou právem v popředí soutěže. Hrádečtí měli náznaky šancí, ale v pohledném zápase se ani jedna strana neprosadila gólově ze hry. Jedenáct minut před koncem byl faulován Nývlt a trestný kop umě zakroutil do brány Horváth.

Branka: 79. Horváth. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Habartice - Stráž p. R. 0:3 (0:1)

Hrálo se o hodně. Předposlední hostil posledního, který však předvedl kvalitní kopanou. Zápas přinesl vyrovnanou hru do poločasu, v němž ale domácí obrana zachybovala a soupeř ji potrestal. Stráž byla s přibývajícím časem fotbalovější a názorně předvedla, jak se bojuje o záchranu.

Habartičtí ohrozili branku z trestných kopů, jenže dvakrát z nich nastřelili břevno. Hosté jednou orazítkovali tyč, ale většina druhé půle se přesto odehrála pod taktovkou Stráže, která dokázala výhru pojistit dalšími dvěma zásahy.

Branky: 63. a 78. R. Věchet, 32. Čonka. Rozhodčí: Bukvic. Diváků: 100.

I. B třída západ:
18. kolo: Chrastava - Rozstání 0:5, Dubá - Loko Č. Lípa 2:2, Habartice - Stráž p. R. 0:3, Kr. Studánka - Ruprechtice 2:2, Hrádek B - Bukovany 1:0, Raspenava - Rynoltice 5:3, Dubice - St. Splavy 1:0.