Dubice - Staré Splavy 1:1 (1:0)

Od začátku byl k vidění rychlý a důrazný fotbal, který okořenil úvodním gólem již v 10. minutě Dutka 1:0. Hosté odpověděli šancemi Chlumeckého, ale náhradní gólman Pětioký byl pozorný.

Po zranění domácího Procha začali hosté přebírat iniciativu: Chlumeckého bomba šla jen těsně vedle, Perglovu hlavičku z malého vápna pod břevno Pětioký vyrazil a další hlavička splavského záložníka jen těsně minula branku.

Do II. poločasu nastoupili hosté se snahou co nejdříve vyrovnat, tlačili se na domácí polovinu, ale tím umožňovali přechod do rychlých brejků pro domácí borce. V 52. utekl po levé straně Vodrážka, odcentroval do pokutového území a nabíhající Dutka jen o kousek minul.

Ještě větší šanci propásli Dubičtí o pět minut později. M. Kulha našel ve vápně volného Dutku, ten ještě posunul míč na úplně volného D. Kulhu, před nímž zívala prázdná branka. Kulha ale místo střely nepochopitelně ještě přihrával a hosté míč odvrátili do bezpečí. V 61. min. po faulu Dutky zahrával přímý kop Šimon a Pětioký jeho technikou střelu přes zeď bravurně vyrazil.

Další šance se naskytly domácím. Nejprve M. Kulha nastřelil břevno, pak Dutkova bomba olízla horní tyč a další střelu M. Kulhy brankář Halgaš výborně vytěsnil. V 72. min. se hlavami srazili Škach se Šimonem, domácí hráč musel z trávníku odstoupit, a tak v okamžiku, kdy Dubice hrála pouze o deseti, vznikla před její brankou nepřehledná situace, při které se nejlépe zorientoval Jelínek a z otočky zařídil vyrovnávací gól. Zrodila se tak spravedlivá remíza 1:1.

Branky: Dutka - Jelínek. Rozhodčí: Kowalik. ŽK: 1:1. Diváků: 150.

Dubice: Pětioký - Székely, Škach (Cina), Ráliš, Vodrážka - Podrazil, Grobarčík, Proch (Kulha D.), Třešňák Dutka, Kulha M.

Splavy: Halgaš - Sameš, Vítek, Jelínek, Jantač - Vidner, Šimon, Pergl, Švarc - Chlumecký, Kratochvíl (Cengr).

Doksy B/ Jestřebí  – Bulovka  4:1 (2:0)

Tři body do tabulky I. B třídy si v duelu dvou nováčků připsala rezerva Doks, která má společný tým s Jestřebím, kde také hraje svá domácí utkání. Hosté, kteří jsou nejvzdálenějším soupeřem pro domácí, přijeli do Jestřebí v dobré náladě, neboť v minulém kole remizovali s Chrastavou, která se netají postupovými ambicemi.

Domácí začali utkání náporem a Kýček s troškou štěstím poslal domácí do vedení. Bulovka hrála ve stylu anglických týmů – hráči nakopávali míče na hrotové útočníky, ale domácí si s tímto stylem v prvním poločase poradili. V 35. min. byl faulován v pokutovém území domácí Horčík a Pilař opět se štěstím penaltu proměnil.

Ve druhém poločase však Bulovka ovládla hřiště, domácím se nedařila rozehrávka a přišlo trojité střídání, které však zlepšení nepřineslo, přesto se ujali vedení na 3:0 po soupeřově vlastní brance.

Hosté se stále tlačili do útoku, a když se trefil z 20 metrů do šibenice Židuliak,  Bulovce ještě více narostla křídla, naopak domácím bylo ouzko. Zvlášť když hosté dali druhou branku, avšak po předchozí hraní rukou protihráče nebyla uznána. Gól Němce na 4:1 v 86. minutě ale sebral Bulovce zbytek sil, a tak se celek Doksy B/ Jestřebí nadále pyšní prvním místem v tabulce.

„Teď ale zajíždíme do Chrastavy a pak hned do Rynoltic, kde to budou velmi těžké zápasy," tuší kouč Pavel Kolář.

Branky: 9. Kýček, 29. Pilař z pen., 68. vlastní, 90. Němec - 76. Židuliak. Rozhodčí: Rympler. Diváků: 50.

Sestava: Kadlec – Drábek (61. Procházka), Vágner, Šafránek, Picek O. – Němec, Picek R. (58. Trnečka), Picek Fr., Horčík – Kýček, Pilař (72. Měšťan).

Vratislavice - Velký Valtinov 2:3.Vratislavice - Velký Valtinov 2:3 (1:2)

Konečně! Nováček soutěže z Velkého Valtinova poprvé v sezoně zabodoval. A dokonce stoprocentně. V cestě za premiérovými body ho nezastavil ani úvodní inkasovaný gól Šifty. Hosté totiž po půl hodině během dvou minut skóre otočili a Vratislavice šly psychicky ke dnu.

Do kolen je pak srazil třetí gól Ptáčka z 56. minuty 1:3. S chutí hrající Valtinov dostal sice v poslední minutě druhou branku, ale radost z první výhry mu to nevzalo!

Branky: 21. Šifta, 90. Šidák - 33. Opršal, 35. Horáček, 56. Ptáček. Rozhodčí: Šimůnek, ŽK: 1:3. Diváků: 50.

Horní Police - Nová Ves 1:2 (1:1)

V úvodu měl největší chuť do útoku mladý Štefan. Hned v 1. minutě pálil do břevna a v 8. již byl přesný a Nová Ves vedla. Jenže to bylo na více jak osmdesát minut z produkce podstatně lepší Vsi všechno! Její hráči se nedokázali trefovat ani z těch nejvyloženějších pozic. Navíc v 16. minutě domácí srovnali skóre střelou k tyči. A to byl jediný vážnější jejich pokus.

Ze strany hostů zklamali v koncovce Řezka po úniku, Bartůněk, Mrijaj a Vávra poslali střely těsně vedle. Do poločasu ještě napálil Dobiáš zblízka brankáře a Řezka svůj únik namířil mimo. Ve 47. nechal Mrijaj vyniknout při trestném kopu opět brankáře, v 51. Štefan po úniku vystřelil vedle. Domácí byli doslova jaloví. Již se schylovalo k dělbě bodů, když po trestném kopu Mriji a závaru konečně zakončil přesně Dobiáš.

Branky: 16. Kodeš - 8. Štefan, 90. Dobiáš. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 4:2. Diváků: 80.

Bukovany - Hrádek B 2:2 (2:1)

Hosté měli problémy se sestavou, kde chyběl hned půltucet hráčů ze základu. Proto vsadili na bojovnost a hru zezadu. Jenže po úvodní šanci Š. Fujáčka se domácí rozjeli a zle jim zatápěli. Po faulu rozehráli trestný kop a Svoboda hlavou dal první gól. Ve 21. minutě předvedly Bukovany akci na jeden dotek a Ujka zvýšil na 2:0.

Domácí pohodu však utnul Bobvoš, který Markův trestný kop špičkou usměrnil do brány na 2:1. Domácí tak znervózněli a na hřišti byl k vidění vyrovnaný fotbal, převážně mezi vápny.

V 57. fantasticky Michal Rob vychytal domácího střelce ze čtyř metrů. Kdyby padl gól, asi by domácí zvítězili. Takže dál se hrálo se šancemi na obou stranách. V 85. musel odstoupit zraněný domácí hráč, a protože bylo prostřídáno, dohrávaly Bukovany o deseti. V 90. jim byl navíc vyloučen Sedlák a v nastaveném čase Hrádek udeřil. Po výkopu gólmana se zmocnil míče P. Rob a jeho přihrávku z křídla posunul Farský na Manharta, který mířil přesně za bod.

Branky: 12. Svoboda, 21. Ujka - 24. Bobvoš, 92. Manhart. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 4:1, ČK: 90. Sedlák (B). Diváků: 30.