Rozstání - Staré Splavy
3:3 (1:1)

Domácí zahájili nadějně a po trestném kopu, který brankář Halgaš stihl vyrazit, byl dobíhající Zerák přesný. Po pěti minutách otálel s rozehrávkou Mikeš, kterému sebral míč Chlumecký a střelou do šibenice vyrovnal na 1:1 a tak skončila i první půle. „O přestávce jsme si řekli, že nesmíme dát domácím prostor ke kombinační, jenže právě pár minut po pauze jsme neuhlídali Jirouše a znovu prohrávali,“ vrátil se k zápasu splavský kouč Vladislav Chmela.

Naději na všechny body pro Rozstání umocnil pět minut před koncem Passian, jehož střela z dálky byla přesná – 3:1. Jenže hosté se nevzdali a v 89. snížil střídající Vaněk a dvě minuty poté zahrál Chlumecký rohový kop a Miler hlavou srovnal – 3:3!

„Jestli mám radost? Podle vývoje utkání, v němž jsme prohrávali o dva góly, ten bod určitě bereme, protože kdyby mně někdo pět minut před koncem řekl, že to skončí 3:3, tak bych mu nevěřil,“ usmíval se splavský trenér.

Branky: 13. Zerák, 54. Jirouš, 85. Passian - 18. Chlumecký, 89. Vaněk, 90. Miler. Rozhodčí: Kulhavý.
St. Splavy: Halgaš - Vidner, Jelínek, Habel, Treutner, Pergl, Miler, Machač (75. Zifčák), Rejzek, Endler (80. Vaněk), Chlumecký. Trenér Vladislav Chmela.

Stráž p. R. - Rynoltice
1:1 (1:1)

Sestupem ohrožená Stráž musela hrát od začátku na útok, což bylo pro hosty dobré. Využívali otevřených prostorů ke svému útočení a domácí přehrávali. V 11. minutě střelu Tomáše Vacka gólman domácích jen vyrazil, ale dorážející Jaroslav Vacek neměl přesnou mušku.

Právě přesnost hostům v koncovce chyběla. Čermák, Brauner a další měli na svých kopačkách pět vyložených šancí, domácí byli nebezpeční dvakrát. V poslední minutě před poločasem zahrával trestný kop J. Vacek do vápna, kde vyskočil nejlépe T. Vacek a hlavou vstřelil gól. Radost hostů trvala jen okamžiky. Nesoustředěnost domácí totiž v posledních vteřinách využili a po závaru ze skrumáže vyrovnali.

Hra se stále přelévala, ale více šancí měli Rynoltičtí. Zejména Pudil v 50. a 67. minutě, střídající Rudolf svoji šanci také nezvládl. V 85. vybídl Pudil ke skórování Rudolfa, jenže ten sám před bránou jen nastřelil brankáře. Domácí jen jednou dokázali zaměstnat brankáře Jana Vacka. Předtím se mohla také kopat penalta, když šel ve vápně k zemi rynoltický Zeidler. Bohužel Rynoltice doplatily na neproměňování gólovek, bylo totiž i na tři body.

Branky: 45. R. Věchet - 44. T. Vacek. Rozhodčí: Marek, ŽK: 2:4. Diváků: 60.

Habartice - Dubice
1:3 (0:1)

Domácí vydrželi s hosty hrát vyrovnanou partii půl hodiny. Pak přišly již tradiční chyby, které soupeř, na rozdíl od domácích, dokázal využít. S přibývajícími minutami na domácí dopadala deka sestupu, takže si nebyli schopni přihrát, rozehrávka nebyla nejlepší a hlavně chyběl pohyb. Sice domácí zkoušeli střílet a měli i šance, jenže to proměňování…

Soupeř vedl 3:0 a až necelých deset minut před koncem skórovali domácí. Za faul využil penaltu Richtr. Tato branka na Habartické měla zázračný účinek, protože najednou jich bylo všude plno a dokázali hosty dostat pod tlak. Jenže bylo již příliš pozdě.

Branky: 83. Richtr z pen. - 32. Vokál, 46. Třešňák, 79. Dudka z pen. Rozhodčí: Horák, ŽK: 2:1, ČK: 87. Potoč (H). Diváků: 50.
Sestava Dubice: Hruška – Podrazil – Jantač, Ráliš, Vokál – German, Proch Kulha, Třešňák – Pětioký, Dutka (Černý). Trenér Zdeněk Pětioký.

Dubá – Raspenava 3:2 (2:0)

Do utkání lépe vstoupili domácí, když hned ve 3. minutě likvidoval Farkaš nebezpečnou hlavičku z malého vápna. V 10. se osmělili i hosté, a to když L. Kopnický střelou z úhlu překonal brankáře, ale ne beka na lajně. O několik minut později viděl sudí oplácení Kuchaře a vyloučil ho.

Škoda, že hlavní ani pomezní neviděli nebo nechtěli vidět první kontakty od domácího hráče, který udeřil dvakrát Kuchaře do obličeje loktem. V 18. neodpískal rozhodčí faul na Martinů a domácí šli do šance, kterou proměnil po centru hlavou Charouzek.

Utkání se začalo přitvrzovat po několika zvláštních verdiktech, a když Koutný zbytečně fauloval na vápně domácího hráče, byl z toho další nebezpečný trestný kop. Ten domácí zahráli pěkně a Farkaš vyrazil míč pouze před sebe a do branky ho dopravil bez problémů Charouzek. Potom následovala další strkanice v brance hostí a výsledkem bylo vyloučení domácího Heptnera a hostujícího Koutného.

Do druhé půle nastupovala Raspenava pouze v devíti, ale ani tak se nevzdávala. Krátce po přestávce byl před domácím vápnem faulován P. Koudelka a z přímého kopu vykřesal naději přesnou střelou Martinů. Raspenavští začali být i nebezpečnější, ale když se jim nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku, tak udeřili domácí po rohovém kopu. To Farkaše do branky s míčem v ruce dotlačil domácí Krs. Hosté samozřejmě protestovali, protože to byl faul na brankáře, ale rozhodčí to opět viděl po svém.

V 78. se dostal k ráně M. Koudelka, jehož střelu brankář neudržel, a tak míč pohotově dorazil P. Koudelka. V 86. měli domácí výhodu pokutového kopu, ale míč šel nad branku.

Branky: 18. a 30. Charouzek, 72. Krs - 48. Martinů, 78. P. Koudelka. Rozhodčí: German, ŽK: 4:4, ČK: 38. Heptner - 15. Kuchař, 38. Koutný. Diváků: 100.

Zbývající výsledky I. B třídy: Chrastava - Ruprechtice 1:1, Loko Česká Lípa - Bukovany 1:1, Krásná Studánka - Hrádek B 2:0.