K nováčkovi této krajské soutěže zavítaly vedoucí Přepeře, jež nakonec po remíze 1:1 svůj tříbodový náskok před Dynamem uhájily. A jak dopadly další zástupci z Českolipska?

Zákupy - Doksy B 1:2 (1:1)

Domácí v prvních třiceti minutách předváděli hru dobré úrovně. Už ve čtvrté minutě měli druhou tutovku. Tu první Stummer a druhou Jakeš, leč bez úspěchu. Dočkali se v 15. min., kdy Jakeš prokličkoval středem mezi beky a Zákupy zaslouženě vedly 1:0. Jejich tlak pokračoval, do dvou velkých šancí se dostal Kohout, ale pálil do náruče Szaba.

V této fázi byli domácí lepší, měli rychlejší start na míč a přihrávky přesnější. Ovšem dvě minuty před přestávkou se přesně trefil hostující Jan Beránek 1:1. Svou šanci proměnil ve vedoucí branku Roman Švarc, jehož bomba skončila v síti na 1:2.

Za pár minut vykopával míč z brankové čáry domácí Pohorský. Poslední šanci Zákupy spálily v 80. min. po rohu Jakeš, který z malého vápna přestřelil.

Branky: 15. Jakeš Marek - 43. Beránek Jan, 50. Švarc Roman. Rozhodčí: Krupa, ŽK: 1:1. Diváků: 30.
Zákupy: Kopřiva - Samek (48. Šefčík), Dufek, Hájek, Kohout, Dostál, Pohorský, Jerson, Jakeš, Stummer, Kasinec (70. Číž).
Doksy B: Szabo - Jakša (46. Prskavec), Švarc, Miler (66. Doubrava Jakub), Vidner, Beránek Jan, Balík, Beránek Jakub, Vítek, Hupka, Doubrava Jan.

Holany - Přepeře 1:1 (1:1)

Před velmi slušnou diváckou návštěvou proti sobě nastoupily dva vedoucí týmy soutěže, takže se dal očekávat vyrovnaný zápas. Hned v sedmé minutě se hlavou k tyči trefil hostující Martínek, ale Dynamo se nevzdávalo a brzy srovnalo. To se výstavní střelou z trestného kopu do šibenice trefil Serdel 1:1.

Velkou příležitost ke zvratu skóre měl ve 34. minutě domácí Petr Lebduška, jenž zcela sám před prázdnou brankou z metru trestuhodně minul opuštěnou Vrabcovu bránu. „Vím, měl jsem to trefit, proto se klukům a fanouškům velmi omlouvám. Ale pevně doufám, že v nadcházejících zápasech už mi to tam bude padat," svěřil se holanský útočník.

Po změně stran hosté orazítkovali břevno, na druhé straně Bečvařík trefil tyč, a tak se body dělily, z čehož měl větší radost vedoucí FK Přepeře.

Branky: 14. Serdel - 7. Martínek. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (83. Peškar). Diváků: 200.
Holany: Pavlíček - Kočí, Koleňák, Mikysa, Souček - Šanda, Torba, Serdel, Sýkora - Lebduška (68. Porsch), Bečvařík (85. Nedbal).

Hrádek B - Loko Česká Lípa 6:2 (2:2)

Lokomotiva šla do vedení, domácí stav brzy otočili na 2:1, ale Lukáš Nevrlý srovnal na poločasových 2:2. Ve druhé půli domácí přidali a výsledkem byly čtyři góly v Podešvovy síti.

Branky: 20. a 58. Černohouz, 47. a 67. Zelenka, 25. Černohorský, 64. Kapras - 15. Česenek, 29. Nevrlý. Rozhodčí: Halama, ŽK: 0:1. Diváků: 90.