Už jen kvůli tomu, že rozdíl mezi prvním a třetím mužstvem je pouze dvoubodový, dají se v jarní části očekávat zajímavé zápasy především u této trojice. Opačné starosti mají v Kamenici, která má na svém kontě jen sedm bodů a je tedy nejvážnějším kandidátem na sestup.

Zahrádky - D. Libchava 3:2 (1:1)
Libchavští byli v I. půli lepší, vypracovali si několik gólovek, ale v koncovce neměli štěstí, takže poločas skončil smírně. Po pauze se domácím podařilo přidat druhou a třetí branku, načež hosté dokázali odpovědět gólem Šinera pět minut před koncem. Víc už nestihli. Branky: Lebduška 2, Pilař – Havelka, Šiner. Rozhodčí Janovský.

Dubá - Brniště 1:0 (0:0)
Dubá si chtěla zajistit klidnou zimu a po urputném boji se jí to podařilo. Měla řadu šancí, proměnila jen jedinou, a to v 73. minutě díky kapitánu Lodinskému, jehož údajně „lanaří“ nováček ze Zahrádek. Nový Oldřichov - Kamenice 2:1 (1:0). Nepříliš pohledný fotbal ze strany obou celků byl k vidění v Novém Oldřichově. Domácí hráli zbytečně upracovaně, ale vítězství nakonec vybojovali. Branky: 30. Vitouš M., 46. Kudláček – 85. Serdel Jakub (PK). Rozhodčí: Štrébl.

Dubice - Skalice B 2:0 (1:0)
Po vyrovnané úvodní dvacetiminutovce faulovali hostující zadáci na hranici vápna Bártu a Hájek z trestného kopu otevřel skóre. Po změně stran zvýšil z brejkové situace Louda, ale Skaličtí zbraně nesložili a svého soupeře zatlačili. Do gólovky se však nedostali, a tak se mohl ze tří bodů radovat. Spartak Branky: 25. Hájek, 57. Louda. Rozhodčí Folk. Sestava Dubice: Adam - Podrazil - Hájek, Škach, Černý - Louda, Gorol, Kouřil (Székely), Dutka - Šedivý (Zelenka), Bárta.

Jestřebí-Provodín – V. Valtinov 2:2 (0:2)
Hrálo se více na polovině hostů, na šance to však bylo vyrovnané a domácí pouze dotahovali. Zápas to však byl kvalitní a dělba bodů zasloužená. Branky: Hraník, vlastní (Kubát) - Kříž, Ptáček. Rozhodčí Paulus.

K. Šenov – H. Police 2:1 (1:0)
Horní Police hrála velice dobře, byla mnohem nebezpečnější než domácí tým, který se dvakrát prosadil ze standardek o výsledek se musel obávat do poslední sekundy. Jeden z hráčů hostujícího mužstva neudržel nervy na uzdě, a to tak, že málem došlo k inzultaci pomezního rozhodčího. Branky: Wedlich, Nemlein (PK) – Kalina. Rozhodčí Řeháček ml. ČK 0:2.

Utkání Stružnice – Kravaře bylo kvůli nezpůsobilému terénu odloženo.