II. třída: Rezerva Doks má čtyřbodový náskok

Českolipsko - Je to blázinec! Souhlasíte? Nejvyšší okresní soutěž fotbalistů (II. třída OP) má za sebou podzimní deváté kolo a nikdo z fanoušků a funkcionářů letošních 14ti klubů pořádně neví, koho se má bát a na koho si může vyšlápnout…

12.10.2011

Nejvyšší okresní soutěž má za sebou jedenácté kolo.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Po 9. kole jasně vede rezerva Doks, které na paty šlape valtinovský Slavoj. „My nahoru jít nechceme,“ odpověděl na dotaz Deníku jeden z funkcionářů valtinovského klubu, který ví, co říká.

Kravaře - Skalice B 3:1 (1:1)
Kravaře potvrdily, že doma jsou silné a že naopak skaliská záloha „venku“ letos paběrkuje… Branky: Kaňovský, Kubišta, Pálka Aust. Rozhodčí: Janovský, Böhme. ČK: 0:1 (Bednář P.). Diváků: 40.

Nový Oldřichov - Doksy B/ Jestřebí 3:4 (1:2)
Domácí Jiskra už v první minutě po hlavičce Skalického šla do vedení 1:0. Hosté srovnali v 10. min., aby za další čtvrthodinu skórovali podruhé. „Byl to dost neregulérní gól, protože údajně padl z ofsajdové pozice. Ale o tom se nechceme přít, protože hosté vyhráli naprosto jasně a zaslouženě,“ zdůraznil Vladimír Satranský, vedoucí domácího mužstva. Branky: Sedláček 2 (1 z PK), Skalický - Kýček, Ahmetovič, Kolařík.

Dubá - Kam. Šenov 3:0 (2:0)
Dubá hosty „přejela“, a to ještě neproměnila penaltu. Na všech gólech Slavoje se podílel kapitán Michal Lodinský. Branky: Lodinský M. 2, Pokorný J. Rozhodčí: Hrbáček.

Stružnice - Loko Č. Lípa B 2:1 (1:1)
Dynamo se konečně dočkalo sezonové výhry. Po devátém kole konečně první výhra, i když to opět bylo střelecké trápení a zahazování tutových šancí. Po celý zápas jsme měli herní převahu. Z další remízy nás nakonec vysvobodil šibenicí z trestného kopu Merenus. Branky za domácí: Fletscher, Merenus. Rozhodčí: Mengr.

Zahrádky - Zákupy 4:3 (1:3)
Neuvěřitelný obrat skóre zažili fanoušci, kteří navštívili tento zápas. „Prohrávali jsme v poločase 1:3. V kabině o přestávce byla taková bouřka, že ani ti nejzkušenější kluci neřekli ani slovo. Ale pak se rozjeli. Musím je za přístup ve druhé půli pochválit,“ těšilo nového kouče Zahrádek Miroslava Štainera. Branky: Třešnák, Šedivý, Pilař 2 Bitala, Jebavý, Březina. Rozhodčí: Kapoun.

Velký Valtinov - Polevsko 3:0 (1:0)
Branky: Zelený, Košek, Opršálek. Rozhodčí: Jánský.

Kamenice - Dol. Libchava 4:4 (3:3)
Až do 40. minuty měla Kamenice průběh zápasu pod kontrolou, jenže dva slepené góly „do šatny“ a navíc další branka po přestávce, takže se rázem změnil průběh hry. „My jsme odehráli druhou půli v křeči Šance měla obě mužstva, proto si myslím, že remíza je zasloužená,“ uvedl pro Deník trenér Jiří Pokorný. Branky: Sedlášek 2, Serdel V., Kolínský Kaňkovský, Dušánek, Pospíšil, Jandač.

12.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační snímek.

Bezdomovec se jednou rukou nedokázal obléct, pomohla asistentka strážníků

Od neděle pojedou autobusy zase jinak

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 49. týdne 2017

Česká Lípa - Miminka narozená v uplynulém týdnu. K blahopřání všem šťastným rodičům se připojuje i redakce českolipského Deníku.

Největší riziko pracovního úrazu hrozí v pondělí dopoledne, varují odborníci

Severní Čechy - Během loňského roku došlo v České republice k přibližně 44 tisícům pracovních úrazů, jejíchž léčení si vyžádalo více než 2,5 milionu zameškaných kalendářních dnů. K úrazům nejčastěji docházelo v pondělní dopoledne. Podle zjištění odborníků na bezpečnost práce se nejvíce zraněných vyskytuje mezi dvacátníky a čtyřicátníky.

Ach ti čeští muži. Čtvrtina shání dárky na Štědrý den

Severní Čechy - Zatímco ženy jsou vzorné a každá čtvrtá už má dárky nakoupené od října, čtvrtina mužů je naopak hodlá řešit až na poslední chvíli.