Brniště - Kunratice 2:0 (0:0)

Domácí se snažili o vstřelení první gólu, ale moc se jim to nedařilo. Nastřelili třikrát břevno, a co šlo do branky, pochytal výborný brankář Trč. Domácí měli po celý první poločas převahu, ale bez efektu. V druhém poločase opět domácí tlačili, jenže bylo vidět, že domácím citelně chyběl kanonýr M. Kopecký.

Až v 75. minutě po krásné akci zakončil nechytatelně Hruška. Po šesti minutách ještě přidal druhou uklidňující branku Roubych a Brniště mohlo slavit. Branky: Hruška, Roubych. Rozhodčí: Bahník. Diváků: 40.

Bukovany B - Žandov 0:1 (0:0)

Pro nezpůsobilé hřiště se utkání odehrálo v Žandově, kde na momentální podmínky bylo hřiště ve slušném stavu. Na týmu z Bukovan byla vidět nerozehranost a i absence hráčů, kteří byli den před hrát za A-mužstvo. Hra se spoustou nepřesností se na těžkém terénu přelévala od vápna k vápnu, bez vyložených šancí.

Pár minut po začátku druhého poločasu zahrávali žandovští standardní situaci. Brankář Volf v ostrém slunci minul míč a Lhotka se štěstím skóroval. Poté se do velkého tlaku dostali domácí, ale neproměnili ani vyložené šance. Toho využívali hosté k rychlým kontrům, ale ani oni již neuspěli. S přehledem řídil rozhodčí Mareček.

Sloup - Dubnice 2:0 (1:0)

Za slunečného počasí se odehrál zápas na těžkém terénu kde si oba soupeři nedávali nic zadarmo,ale domácí měli větší chuť zvítězit. Branky: Nečas, Vik.

Pertoltice - Noviny 1:3 (0:2)

Sousedské derby hned na úvod jarní části a pěkné počasí přilákaly na pertoltický „stadion“ kolem stovku diváků. Ti viděli v první půli vlažný výkon domácích, naopak Novinští do zápasu vlétli se snahou rychle rozhodnout. To se jim také podařilo. Větším důrazem a především s přispěním lehkovážné obrany Pertoltic vstřelil během krátké chvíle dvě branky Sukovatý.

Do poločasu odmítl korigování výsledku pertoltický Fedák, který z jednoho metru přestřelil bránu… V druhé půli byl vyloučen domácí gólman, ale i v deseti si Pertoltice dokázaly vytvořit trvalejší tlak. Snížení přinesla penalta po zahrání rukou ve vápně hostujícího kapitána Jindrů.

I přes několik dalších šancí ale vyrovnání nepřišlo, a tak podle pravidla „nedáš - dostaneš“ přišlo potrestání z kopaček mimoňského odchovance Nedbala. Branky: Herák - Sukovatý 2, Nedbal. Rozhodčí: Otčenášek.

Cvikov B Holany 1:2 (1:1)

Lindava Svor 0:4 (0:1)

Horní Libchava Okna 4:1 (1:1)

III. třída OS Česká Lípa.