Lindava - Noviny 3:2 (2:2)
Hosté prohospodařili dvoubrankový náskok, když už v 5. minutě byl stav 0:2. Lindava se totiž zvedla, do přestávky srovnala a po hodině hry vstřelila vítěznou trefu. Branky Lindavy: Havlas P. 2, Moravec. Rozhodčí Jankech.

Dubnice - Bukovany B 3:1 (2:0)
Bukovany pokračují v nepřesvědčivých výsledcích, kdy prohrávají zápasy hlavně díky prvním poločasům. Dubnice předvedla slušný výkon. Branky: Závodský M., Lukeš L., Tschervenka R. – Jindra. Rozhodčí: Otčenášek.

Brniště - Cvikov B 5:1 (2:0)
Domácí mohli vyhrát i dvouciferným výsledkem, ale spoustu šancí zahodili. Účet otevřel v 11. minutě M. Zelenka, ve 43. zvýšil Hruška. Hned ve třetí minutě 2. půle přidal opět Hruška třetí gól a bylo jen otázkou času, kolik branek domácí vstřelí. Další přišla v 67. Za chvíli Cvikovští z ojedinělé akce snížili, jenže poslední slovo měl sedm minut před koncem Valenta.

Branky: Hruška a Zelenka M. po 2, Valenta – Kotěborský. Rozhodčí: Řezáč. Diváků 60. Sestava Brniště: Heršálek - Luft Pavel st. - Luft Petr, Roubych, Bartoň (71. Brunc) - Kuchař, Kopecký M., Horáček J. (65. Rychnovský), Stand P. - Hruška (65. Valenta), Zelenka M. Trenér Pavel Horáček.

Doksy B – Loko Č. Lípa 2:1 (1:1)
Domácí rozhodli o svém vítězství v druhém poločase, kdy byli aktivnější a důraznější v koncovce. V prvním poločase padly dvě branky. Nejdříve Líbal našel svou přihrávkou Davida a domácí vedli. Do poločasu hosté vyrovnali z trestného kopu. Ve druhé části rozhodl o vítězství rezervy Doks nestárnoucí Vladimír Líbal.

Okna - Sloup 2:0 (0:0)
Branky: Svoboda, Mádl. Rozhodčí: Mareček P. Holany - Polevsko 0:0. Rozhodčí: German st.

Sosnová - Žandov 3:3 (3:0).