Bukovany B – Dubnice 1:2 (1:1)
Za velkého vedra se v Bukovanech odehrálo vcelku svižně hrané utkání. Domácí potvrdili zhoršenou jarní formu, kdy selhávají hlavně v koncovce. To se potvrdilo i tentokrát, kdy nebyli schopni proměnit vyložené šance. Přestože měli velkou převahu téměř celý zápas, prohráli i díky hrubým chybám v obraně. Utkání řídil s přehledem rozhodčí Řezáč. Branka domácích: Trč.

Holany – Kunratice 1:0 (1:0)
Lídr tabulky narazil především na výtečného holanského gólmana Lise. Jedinou brankou utkání zařídil krásným „angličanem“ Fořtík. Branky: 15. Fořtík.

Noviny – Cvikov B 1:1 (0:0)
Výborné bojovné utkání, kdy domácím nebyl uznán gól, když už vedli 1:0 a nakonec tři minuty před koncem srovnal cvikovský L. Chrdle z přímého kopu přesně pod „víko“. V poslední minutě měli Cvikovští 100% šanci, když střelce z úhlu vytlačil gólman Bukovec. Branky: Istomín – Chrdle L. Diváků: 60.

Zákupy – SK Sosnová 7:1 (3:0)
Hostující tým přijel pouze s 10 hráči a podle toho taky vypadal průběh utkání. Domácí si od začátku vytvářeli slibné příležitosti a hlavně M. Jerson byl k neudržení: v prvním poločase se trefil jednou a ve druhém přidal čtyři branky. Čisté konto brankáři Adamovi pokazil v 90. minutě Dvořák. V poklidu řídil rozhodčí Řeháček.

Polevsko – Doksy B 5:0 (1:0)
Polevsko bylo kromě prvních 10 minut lepším týmem a zaslouženě vyhrálo. Branky: Bezouška Radek 4, Marušák. Rozhodčí: Bitala.

Okna – Lindava 1:1 (0:1)
V I. půli se hrál nezáživný fotbal. Okenští v ní inkasovali, ale hned po změně stran srovnali. Ve zbývajících minutách si vytvořili převahu, ale své tutovky zahodili. Branka domácích: Havrlant. Rozhodčí Štrébl.

1. Kunratice 64:21 51
2. Zákupy 69:28 48
3. Doksy B 44:36 40
4. Holany 41:34 37
5. Polevsko 36:37 34
6. Bukovany B 41:30 32
7. Okna 28:47 31
8. Cvikov B 49:43 30