Brniště - Žandov 3:1 (3:0)
Střelecký účet otevřel Hruška v 10. minutě lobem, aby po půlhodině přidal druhou branku, a v 39. zvýšil Roubych. Hostům se podařilo snížit v 77. min., ale víc jim domácí nedovolili. „Zápas odřídila celá trojice velice dobře a zaslouží veřejnou pochvalu,“ poznamenal sekretář Ladislav Zlatohlávek Branky: Hruška 2, Roubych - Vaníček. Rozhodčí: Řezáč, Pospíchal, Havel. Diváků 80.

Holany - Doksy B 0:2
Dokská rezerva vyhrála čtvrtý zápas v řadě. Branku v prvním poločase dal Hliňák, ve druhém Vinš. Rozhodčí: German st.

Okna - Loko Č. Lípa B 1:4 (0:2)
Hosté využili chyb v okenské obraně a celkem bez problémů si odvezli tři body. „Velmi dobrým výkonem jsme si výhru určitě zasloužili. Kluci hráli zodpovědně a dobrými přihrávkami jsme se dost často dostali za obranu soupeře. Vyprodukovali jsme i více střel než jindy a to se na výsledku také odrazilo. Okenští nás sice v druhé půli druhého poločasu zatlačili, podařilo se jim dát branku, to ale bylo vše, co jsme jim dovolili,“ nechal se slyšet trenér vítězů Jan Horáček a dodal: „Naším cílem v této sezoně je bojovat o přední příčky. Pokud by se naskytla možnost postoupit, byl by to úspěch, pro který určitě uděláme všechno, “ vyjádřil se po utkání hostující trenér Jan Horáček. Branky: Valenta Z. – Škaloud 2 (1 z PK), Horáček V. 2. Rozhodčí: Kapoun. Sestava Loko B: Podešva - Sedláček, Vnuk, Rajšner, Denk (Bukáček) - Horáček V., Grobarčík, Škaloud, Žižka (Heller) - Patka (Pelc), Černý.

Sosnová - Sloup 1:2 (0:1)
První poločas byl zpočátku dravý a vyrovnaný, ale nakonec skončil lépe pro hostující tým. Na začátku druhého dějství se domácí trápili a po 10 minutách inkasovali druhou branku. Závěr ovšem patřil Sosnovským, kdy si vytvořili tlak a v 80. min. snížili náskok na 1:2. Čas byl však neúprosný, a tak si tabulkově druhý tým odvezl 3 body. Branky: Kýček – Ryvora 2. Rozhodčí: Černý.

Noviny - Bukovany B 0:3 (0:3)
Po katastrofálním výkonu domácích v prvním poločase hosté využili chyb novinské obrany a tím rozhodli celé utkání. Druhý poločas se hrál za stálého tlaku domácích fotbalistů, avšak branky se nedočkali. Branky: Sedlák, Ramík, Vinš. Rozhodčí: Mareček.

Dubnice - Cvikov B 2:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, kdy domácí vyrovnávali v posledních minutách. Branky: Pýcha (PK), Novák - Kuběj (PK), Zvára.

Lindava - Polevsko 2:1 (0:0)
Branky: Havlas Lukáš, Sukovatý – Hrach.