Dvanáctá Dubnice nečekaně porazila druhé Brniště, když ještě v 80. minutě prohrávala 1:2, a v tabulce desátá Okna si poradila se třetí Lindavou.

Kunratice - Žandov 4:2 (0:2)
Po první čtvrthodině byla nálada v Caus aréně pod bodem mrazu, protože Žandov vedl 2:0. Dynamo ale nechtělo podruhé za sebou zklamat skalní příznivce a začalo víc běhat. Hosté začali výsledek bránit i s pomocí nedovolených zákroků, které však nepřesný rozhodčí Otčenášek karetně netrestal. Ve 36. min. kopl bez míče do ležícího T. Zeta hostující hráč č. 5 a domácí kapitán D. Jackl odmítl další přehlížení hlavního rozhodčího, vzal spravedlnost do svých rukou a zbabělce zpohlavkoval. Po krátké strkanici byli oba vyloučeni.

Do druhé půlky nastoupili hosté značně uspokojeni a to se jim nevyplatilo. Dynamo změnilo rozestavení a podpořilo útok. Během 13 minut nasázelo bezmocnému brankáři čtyři góly a dokonale tak otočilo zápas. Za zmínku pak už stojí jen vyloučení domácího R. Malého za „zhodnocení“ výkonu hlavního rozhodčího. Branky za domácí: 58. Kadlec P., 66. Čech R., 70. Zet T., 71. Čech R. Rozhodčí: Otčenášek Hamada, Zlatník. ČK: 2:1.

Dubnice - Brniště 3:2 (0:1)
Od začátku byl zápas vyrovnaný, i když Brniště mělo více střeleckého štěstí a první poločas vyhrálo 1:0. Domácí srovnali po hodině hry, jenže vzápětí po hrubé chybě obrany šli do vedení opět hosté. Dubnice ale nehodila flintu do žita a v 80. min. srovnal stav z přímého kopu od středového kruhu Vítek P. A to ještě nebylo všechno. V nastaveném čase totiž utekl obraně po pravé straně domácí Radošinský, který nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:2! Branky: 60. Závodský M., 81. Vítek P., 91. Radošinský P. 22. Kopecký M., 63. Zelenka J. Rozhodčí: Folk, Weiss.

Noviny - Svor 0:3 (0:1)
Domácí nastoupili do utkání bez několika hráčů základní sestavy a na hře to bylo znát. Svor si během prvního poločasu vypracoval několik šancí, využít však dokázal pouze jedinou ze standardní situace. Do druhého poločasu Novinští nastoupili aktivněji, gólově se však prosadit nedokázali, naopak po dvou rychlých brejcích dvakrát inkasovali. Rozhodčí: Král, Böhme.

Okna - Lindava 2:0 (2:0)
Třetí celek tabulky herně zklamal, naopak domácí se po třech „jalových“ zápasech zvedli a zaslouženě vyhráli. Branky: Svoboda, Zlatník M. Rozhodčí: Hybler, Kapoun, Zlatník J.

Holany - Bukovany 3:2 (3:0)
Do brány Holan se musel postavit trenér Pavel Horváth, protože oba gólmani se k utkání nedostavili. Domácí odehráli I. půli výborně, o čemž svědčí i skóre. Po přestávce však hosté výrazně přidali, snížili na 3:2 a Holany se musely o výsledek obávat až do závěrečného hvizdu výborného rozhodčího Řezáče. Branky: Nedbal, Lassig, Novotný Hofman, Hanykýř (pen). Rozhodčí: Řezáč.

Sloup - Horní Libchava 4:1 (0:0)
Začátek utkání domácím nevyšel tak, jak by si přáli, protože prvních 45 minut bylo pouze o dobývání hostující brány s řadou neproměněných šancí. Ve druhém poločase přišel brzy gól, Sloupští se po něm uklidnili a zápas v klidu dohráli. Hosté za stavu 4:0 už jen snížili z pokutového kopu. Branky za domácí: Líbal, Kašpar 2, Jeřábek. Rozhodčí: Černý. Diváků: 60.

Cvikov B - Pertoltice 4:0

Tabulka.

IV. třída: Vedoucí Tuhaň doplatila na koncovku a prohrála

Nejnižší fotbalová soutěž okresu IV. třída má za sebou osm kol.

Zatím jediný nevyřešený případ je z předminulého dějství, kdy se neodehrál zápas Dubnice B Blíževedly, neboť hosté k soupeři nepřijeli. „O změně termínu konání utkání jsme nebyli nikým písemně informováni, proto si počkáme na rozhodnutí sportovnětechnické komise okresního svazu,“ sdělil Deníku předseda FK Blíževedly Jiří Flieger, jemuž hráči mužstva udělali v neděli radost, když porazili vedoucí Tuhaň.

Blíževedly Tuhaň 2:1 (0:0)
Hosté byli fotbalovější a lepší, jenže ztroskotali na neproměňování tutovek, proto je domácí dvakrát potrestali. Branky: Šponiar Zd., Šponiar M (pen) vlastní. Rozhodčí Táborský.

Sosnová Dubá B 2:2 (0:1)
Dubá údajně nedodržela pravidla, když za svůj rezervní tým postavila z Asoupisky více hráčů. Konečné slovo bude mít zřejmě disciplinární komise. Nelehkou pozici měl rozhodčí Miklovič, který tento duel podle domácích funkcionářů odřídil velmi dobře.

Mimoň B Dubnice B 4:2