Kunratice – Bukovany B 1:0 (1:0)
Bukovanská rezerva přijela potrápit favorita a tomu odpovídala i jejich sestava doplněná o hráče A-týmu. Domácí však nenechali nic náhodě a ve 20. minutě je posadil do sedla J. Linger, který nedal gólmanu šanci vyniknout – 1:0. Zaskočení hosté se vrhli do útoku, ale obrana Dynama bránila spolehlivě.

„Ve druhé půli se Bukovany místo fotbalu zaměřily na neustálou kritiku rozhodčího a nesmyslné, z frustrace pramenící, faulování,“ uvedl kunratický útočník Robin Jackl. Dynamo nedokázalo vstřelit uklidňující branku, ale i tak dovedlo své předposlední domácí utkání zaslouženě k vítězství.

„Domácí se snažili hru stále zdržovat, polehávali a ochotně padali, kdykoliv se o ně protihráči otřeli, což jim rozhodčí Hrbáček většinou toleroval. Ve druhé půli se prakticky nedostali za půlící čáru, ale my jsme nedokázali svůj tlak přetavit v gól,“ uvedl bukovanský kapitán František Hanykýř.

Tomu však oponoval Robin Jackl: „Hosté při zápase a hlavně po něm křičeli jako smyslů zbavení o podplácení a protěžování, ale za celé utkání se mezi tyče trefili jen jednou, takže nechápeme, za co by chtěli body.“ Podle jeho slov spolehlivě utkání odřídila trojice rozhodčích Hrbáček, German st., Hartig. Branka: 19. Linger.

Lindava - Polevsko 0:0
Domácí měli více příležitostí, jenže je nedokázali proměnit. Výborně řídil rozhodčí Štrébl.

SK Sosnová - Okna 0:2 (0:1)
Hosté dali hned na začátku branku a byli lepším týmem. Ve druhém poločasu se domací snažili vyrovnat, měli optickou převahu, avšak Okenští v závěru do odkryté obrany rozhodli. Branky: Svárovský, Havrlant. Rozhodčí: Otčenášek.

FK Cvikov B - Zákupy 4:3 (2:2)
Zákupy se musely obejít bez zraněného Vinše, který zápas sledoval pouze z tribuny. V 15. minutě se do vyložené šance dostal T. Kotěborský, ale neproměnil a za to je hosté o minutu později potrestali - 0:1. O tři minuty později se hosté prosadili podruhé, ale dvoubrankové vedení jim vydrželo pouhých 5 minut, kdy se po centru prosadil L. Chrdle - 1:2.

Cvikovská rezerva stihla do poločasu vyrovnat: ve 43. zahrával Roman Kuběj volný přímý kop z hranice šestnáctky a nemýlil se - 2:2. V 62. min. se hosté znovu ujali vedení na 2:3, cvikovská záloha se ale nevzdávala a v 66. vyrovnala díky Zvárovi – 3:3. Poslední slovo měl v 85. min opět L. Chrdle, jenž po Minářově přihrávce nedal brankáři Adamovi šanci a bylo to 4:3.

Rozhodčí German st. Sestava vítězů: Pros – Houžvička (Beneš), Rudinský, Červenka, Adlt - Minář, Kuběj R., Bobelák, Kotěborský T. - Chrdle L., Zvára (Žák).

Dubnice - Noviny 0:2 (0:2)
Prvních 10 minut nepustila Dubnice hosty na svoji polovinu, ale bez úspěchu. Poté domácí obrana začala chybovat a toho hosté dvakrát využili. Druhý poločas jsme byli o poznání lepší, ale i kdybychom hráli třeba tři hodiny, tak bysme ten gól stejně nedali,“ prohodil dubnický funkcionář Luděk Závodský. Branky: Heindörfer, Istomín.

Doksy B - Žandov 1:1 (0:0)

1. Kunratice 64:20 51
2. Zákupy 62:27 45
3. Doksy B 44:31 40
4. Holany 40:34 34
5. Bukovany B 40:28 32
6. Polevsko 31:37 31
7. Okna 27:46 30