V dalších dvou zápasech Mimoň B zdolala Blíževedly a Tuhaň vybojovala tři body v sousední Dubé.

Sosnová – Dubnice B 12:0 (9:0). Výsledek  utkání mluví za vše. Celý zápas měl v režii domácí tým, ale i přes vysoké skóre se hostující Dubnice nevzdávala bez boje. Sparta však svého soupeře rozstřílela už během první půle. Utkání proběhlo bez komplikací a zranění. Góly domácích: vlastní, Bango 2, Jelínek, Konečný 2, Hamata 3, Mimra 3. Rozhodčí: Kutílek.(lup)

Dubá B – Tuhaň 1:2 (1:2). Už v 5. minutě skóroval nestárnou matador Jan Černý, poté domácí srovnali z penalty, ale hned vzápětí Tuhaň znovu vedla. „Ve druhém poločase jsme ten jednogólový náskok doslova ubojovali," přiznal kanonýr Černý. Branky: Porsch (pen.) –  Černý, Hanuš. Rozhodčí: Havel. ČK: 2:1.
Další výsledek: Mimoň B – Blíževedly 4:3.

1. Sparta Sosnová  57:14  38
2. Sokol Tuhaň 37:27   30
3. FK Blíževedly 32:33  24
4. Slavoj Dubá B 40:37  22
5. Jiskra Mimoň B 32:42  17
6. Dubnice B  20:65     9