Pertoltice – Dubá B 3:1 (1:0)
Dubá nastoupila do nové soutěže velmi ambiciozně, avšak domácí se nenechali mladým týmem zaskočit. Celý zápas byl v jejich režii. Uzemní převahu se pertoltickým nedařilo dlouho využít až ve 35. minutě vybojoval průnikem do vápna Bozadziev penaltu, kterou nekompromisně proměnil Herák.

Druhá půle se opět hrála spíše na jedné polovině hřiště. Pojistku v podobě dvou gólů přidali pertoltický Novák a Bozadziev. Hosté jen korigovali po jediné chybě Pertoltic a z přímého kopu stanovili konečný výsledek. Branky domácích: Herák, Novák, Bozadziev.

Tuhaň – Stružnice B 3:2 (2:1)
Tuhaňští se ujali vedení už po 10 minutách, ve druhém poločase zvýšili 3:1. Jenže poté jako by se na jejich kopačky vkradlo uspokojení z průběžného stavu a soupeř je začal přehrávat. Snížil na rozdíl jediného gólu a záhy nastřelil tyč.

Stružnice neměla štěstí ani při nařízeném pokutovém kopu, který nadvakrát zlikvidoval domácí brankář Heřmánek. „Právě jemu vděčíme za to, že jsme získali tři body, protože nás v závěru utkání několikrát výrazně podržel,“ uznal domácí kapitán a nestárnoucí kanonýr Jan Černý. Branky: Šimon 2, Novák T. – Šindelář, Halgaš. Rozhodčí: Folk.

V. Valtinov B – H. Libchava 4:1 (1:0)
Góly vítězů: Sucharda, Kříž, Kovalev, vlastní. Rozhodčí: Táborský.

Dubnice B – Ralsko 5:3 (2:1)

Blíževedly – Svor 1:6 (0:3)