Mladší žáci Fotbalové akademie MAHO sport, která dohrávala soutěž ještě pod starým názvem SK ZŠ Jablonné, se totiž stali vítězi okresního přeboru.
Dá se vlastně říci, že obhájili titul, když i v minulé sezoně slavili vítězství, a to v OS hrané na 7+1 hráč v poli.

„Letos byla celá soutěž velmi vyrovnaná a do posledního kola nebyl znám vítěz. Musím říct, že naše utkání se Žandovem nebo Zákupy byla na tuto věkovou kategorii velmi kvalitní. My jsme celou sezonu zvládli velmi dobře. Dala se zde dohromady skvělá parta fotbalových nadějí, které chtěly dosáhnout až na vrchol. Společně s mým kolegou a asistentem Frantou Jahodou jsme rádi, že jsme mohli trénovat tento kolektiv opravdu skvělých kluků, kteří si vloni řekli, že by chtěli vyhrát okresní přebor. A oni to dokázali,“ zdůrazňuje trenér Marek Holub

„Občas to bolelo, nechtělo se, štěbetali, ale šli do toho a svůj sen a cíl si splnili. Za to jim patří ohromné poděkování. Velký dík patří také všem rodičům, příbuzným, fanouškům, známým a sponzorům za podporu po celou sezonu. Já pevně věřím, že celá tato parta báječných kluků ještě neřekla poslední slovo a spolu ještě dosáhnou na vyšší fotbalové mety ve svých nadějných fotbalových kariérách. Dále bych jim chtěl všem popřát, aby u fotbalu vydrželi a povedlo se jim naplnit další své cíle a sny,“ pokračuje trenér.

Mladší žáci Jablonného neprohráli od podzimu 2009 ani jedno mistrovské utkání a tuto sérii udrželi i v právě skončeném ročníku, kdy jako jediný tým v soutěži neprohráli.

Na tomto velkém úspěchu ml. žáků v Jablonném se podíleli tito hráči: Marek Holub jun., Pavel Janúšek, Venda Vimer, Petr Janúšek, Zdenda Pejřimovský, Daniel Svoboda, Michal Marček, Miki Pál, Adam Ryšavý, Dominik Pluhař, Míša Tomášek, Honza Svoboda. Trenéři Marek Holub a František Jahoda