Jestřebští byli ale k první prohře hodně blízko, neboť v prestižním duelu s D. Libchavou v poločase prohrávali už 1:3. Nakonec si přece jen odvezli všechny tři body.

D. Libchava - Jestřebí 3:5 (3:1)
Oslabení domácí v prvním poločase přehrávali soupeře bojovností a zaslouženě vedli, když ještě další dvě příležitosti neproměnili. „Po přestávce hosté v rozmezí 10 minut ze tří standardek skóre otočili. My jsme ve snaze vyrovnat otevřeli hru, ale z rychlého protiútoku jsme popáté inkasovali,“ přiznal kapitán Marek Tomíček. Branky: Kaňkovský, Havelka, Novák - Picek 2, Wágner, Švec, Hraník. Rozhodčí: Král.

Skalice B - V. Valtinov 0:3 (0:1)
Ve vyrovnaném duelu byli hosté produktivnější, neboť všechny šance proměnili, naopak rezerva mířila pouze do tyčí a břevna. Branky: Kříž M. 2, Kovalec. Rozhodčí Řezáč – Böhme, German.

Jablonné B – Zahrádky 0:3 (0:2)
Zkušený hostující celek měl po celé utkání navrch, a když vstřelil úvodní gól, domácí se herně sesypali a bylo jen otázkou času, kolik branek dostanou. Góly: Vlach, Škoda, Pilař. Rozhodčí Klimt – Hrbáček, Brych.

Horní Police - Kravaře 4:1 (3:1)
Překvapivě rychlý nástup hostí završený brankou již v 6. minutě mohl H. Polici varovat, ale to bylo vše, co Kravaře předvedly. Domácí převzali iniciativu a po proměnění penalty hosty k ničemu nepustili. Branky: 29. a 45. Benda (obě z PK), 43. Kubaš, 51. Vodný - 6. Koutný. Rozhodčí: Paulus – Böhme, German st. ŽK: 4:2. Diváků: 60.

Zákupy - Kunratice 6:2 (5:0)
Zákupští se do hostů z Kunratic pustili s velkou vervou a během prvního poločasu jim nastříleli pět branek, přičemž ještě další brankové příležitosti neproměnili. V druhém poločase domácí viditelně polevili a soupeř je za to potrestal dvěma góly. Branky: Jerson 3, Dostál 2 (obě z PK), Samek - Ježek. Kadlec. Rozhodčí: Nešněra. Diváků: 90. Sestava vítězů: Adam – Uhrecký (Simik), Dostál A., Havránek, Samek, Štefan, Březina, Dostál P., Čihák, Jerson, Štummer (Karel).

K. Šenov - Stružnice 0:2 (0:1)
V takřka ligové divácké atmosféře Šenov útočil, měl optickou převahu, jenže dva rychlé brejky Dynama rozhodly. „Prostě nám tenhle zápas před dvěma stovky fanoušků nevyšel,“ konstatoval předseda klubu Jiří Pavlas. Domácí navíc dohrávali bez vyloučeného Juríčka. Branky: Koždoň 2. Rozhodčí: Král. ČK: 1:0 (Juríček). Diváků: 200.

Zbývající výsledek: Kamenice - N. Oldřichov 1:2 (0:1).

Příště se hraje: Kunratice - Kamenice, V. Valtinov - K. Šenov, Stružnice - Zákupy, Nový Oldřichov - H. Police, Zahrádky - Skalice B, Jestřebí – Jablonné/ Heřmanice B, Kravaře - D. Libchava.