Osm branek padlo v dalším přátelském utkání fotbalistů FC Nový Bor, kteří na své umělé trávě přivítali Sokol Jablonec nad Jizerou. Domácí zvítězili v poměru 5:3, přestože jim chybělo několik hráčů (Kopecký, Stromecký, Victorien, Dostál, Demke).

Nový Bor - Jablonec nad Jizerou 5:3 (4:2)

„Kádr budujeme za pochodu. Zatím zkoušíme tři cizince a několik dalších hráčů, kteří by mohli náš kádr pro jaro posílit," řekl včera Českolipskému deníku František Kubáň, kouč Nového Boru.

Ten zároveň doplnil, že například o hostování Patrika Semíka z Doks novoborský klub v těchto dnech jedná.

„Bohužel Pepa Štálík, čerstvý otec, se rozhodl vrátit zpátky do České Lípy, a začal s námi trénovat Kopecký, který na podzim působil v rámci hostování ve Sloupu. Ale konečnou soupisku pro jaro uzavřeme do dvou týdnů," poznamenal novoborský trenér, který se svým týmem už dnes jede na přípravný zápas do Roudnice nad Labem.

A jak viděl sobotní utkání proti Jablonci nad Jizerou? „Byl to takový trochu divoký zápas. Soupeř šel do vedení, my jsme ale hned vzápětí vyrovnali. Hrálo se aktivně nahoru dolů. Zkrátka klasické přípravné utkání dvou ne zcela kompletních mužstev," odpověděl František Kubáň.

Muži FC Nový Bor si po dnešním duelu v Roudnici dají další přípravný mač, a to v sobotu 22. února na domácí umělé trávě, kde tentokrát vyzvou FKP Turnov.

Branky: 12. a 40. Lebruška, 29. Bango, 42. Broschinský, 69. Pollach - 11., 20. a 66. Palduch R. Rozhodčí: Bahník. Diváků: 40.

Sestava Nového Boru: Blumentritt - Pollach, Gomes, Paštika, Lebruška, Broschinský, Semík, Congres, Bango, Třešňák, Kubeš, Kaňkovský. Trenér František Kubáň.