FORTUNA: LIGA - SKUPINA O EVROPU:

Liberec – Teplice (neděle, 15.00)

FORTUNA: LIGA – SKUPINA O ZÁCHRANU:

Bohemians 1905 – Jablonec n. N. (neděle, 15.00)

Zdroj: Jiří Dozorec

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B:

Jablonec B – Česká Lípa (sobota, 10.15), Kolín – Liberec B (sobota, 10.30), Pardubice B – Přepeře (sobota, 10.15)

DIVIZE C:

V. Hamry – Trutnov (neděle, 10.15), Turnov – Vysoké Mýto (neděle, 17.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR:

Lomnice – V. Hamry B (pátek, 18.00), Frýdlant –Višňová (sobota, 10.30), FC Pěnčín – Žel. Brod (sobota, 13.30 – hř. Zásada), Nový Bor – Sedmihorky, Stráž p. R. – Hrádek n. N., Chrastava – Skalice u Čes. Lípy (sobota, 17.00), Košťálov – RAPID Liberec (neděle, 17.00)

I. A TŘÍDA:

Ruprechtice – Mšeno Jablonec (sobota, 10.00), Doubí – Sokol Pěnčín, Mimoň – Žibřidice, Semily – Vesec, Rychnov – Bílý Kostel n. N. (sobota, 17.00), Rozstání – Kr. Studánka (neděle, 14.00), Bělá – Studenec (neděle, 17.00)

Trenér libereckých fotbalistů Luboš Kozel po utkání v Teplicích oznámil, že po sezoně ve Slovanu končí.
Kozel po Teplicích oznámil konec. Byla to chyba, přiznal Kania na sociální síti

I. B TŘÍDA, SKUPINA VÝCHOD:

Lučany n. N. – Desná, Albrechtice/Jiřetín – Přepeře B (sobota, 14.00), Držkov- Plavy, Jilemnice – Harrachov, Zásada – Turnov B, Jablonec n. J. – Smržovka (sobota, 17.00), Žel. Brod B – FC Pěnčín B (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA ZÁPAD:

Hodkovice – Rovensko p. T., Nová Ves u L. – Kamenice (sobota, 14.00), Cvikov – Staré Splavy, Doksy – Osečná (sobota, 17.00), Hrádek B – Nové Město p. S. (neděle, 15.00), Lokomotiva Česká Lípa – Jablonné v P., Arsenal Česká Lípa B – Lindava (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR ČESKOLIPSKO:

Sosnová – Dubice (sobota, 11.00), Zákupy – Jestřebí (sobota, 14.00), Hor. Police – Stružnice (sobota, 15.00), Zahrádky – Dubá, Brniště – Žandov (sobota, 17.00), V. Valtinov/MAHO Jablonné – Noviny (neděle, 14.00), Polevsko – Svor (neděle, 17.00 – hř. Nový Bor)

OKRESNÍ PŘEBOR LIBERECKO:

Machnín – K. Studánka B, D. Řasnice – Vratislavice (sobota, 17.00), Vesec B – Frýdlant B (neděle, 13.00), Jokers – Hejnice (neděle, 14.00), Višňová B – Mníšek, Bílý Kostel B – Rynoltice, Doubí B – Krásný Les (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR JABLONECKO:

Josefův Důl – Plavy B, Nová Ves n. N. – Mšeno B (sobota, 17.00), Lučany B – Držkov B (neděle, 14.00), Smržovka B – FK Kovo, Hodkovice B – Jenišovice, M. Skála – Kokonín (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR SEMILSKO:

Libštát – Roztoky (pátek, 18.00), Mříčná – Martinice (sobota, 14.00), Nová Ves – Bozkov, Zál. Lhota – Horka u St. Paky (sobota, 17.00), Vysoké n. J. – Tatobity, Stružinec/Lomnice B Mírová p. K. (neděle, 16.00)