Sobota 16. září

Fortuna Divize mužů:

Arsenal Česká Lípa – Slovan Velvary, Nový Bor – SK Kladno (16.30)

Česká divize staršího (U19) a mladšího (U17) dorostu:

Arsenal Česká Lípa – SK Roudnice nad Labem (10.00 a 12.15)

Krajský přebor mužů:

Doksy – Bílý Kostel (16.30)

I. A třída mužů:

Stráž pod Ralskem – Desná (16.30)

I. B třída:

Lokomotiva Česká Lípa – Žandov (11.00)
Kamenice – Mimoň (15.00)

Krajský přebor U19:

Mimoň – Turnov (13.00)

Okresní přebor mužů:

Sosnová – Nový Oldřichov (14.00)
Zákupy – Jestřebí (14.00)
Zahrádky – Stružnice (16.30)
Dubnice – Polevsko (16.30)
Dubice – Kravaře (16.30)
Dubá – Bukovany (16.30)
Pertoltice – Svor (16.30)

Okresní soutěž mužů:

Brniště – Skalice B (16.30)

Okresní přebor starších žáků:

Doksy – Žandov (10.00)
Mimoň – Bukovany (10.00)
Horní Libchava – Loko Česká Lípa (10.00)
Brniště/ Velký Valtinov – Cvikov (11.00, ve Velkém Valtinově)

Okresní soutěž mladších žáků:

Žandov – Nový Bor A (10.00)

Okresní přebor starších přípravek:

Doksy – Horní Libchava (10.00)
Kravaře – MAHO Jablonné (10.30)

Okresní soutěž mladších přípravek:

Cvikov – Loko Česká Lípa B (10.00)
Nový Oldřichov – Loko Česká Lípa A (10.00)
Nový Bor A – Arsenal Česká Lípa B (10.00)
Bukovany – Horní Libchava/ Kamenice (10.00)

Neděle 17. září

Krajský přebor starších (U15) a mladších (U13) žáků:

Nový Bor – Hrádek nad Nisou/ Ruprechtice (9.30 a 11.15)

I A třída mladších žáků (U13):

Mimoň – Hrádek nad Nisou (11.15, v Novém Boru)

Okresní soutěž mužů:

Mimoň B – Tuhaň (15.00)
Horní Libchava – Starý Šachov (16.30)
Loko Česká Lípa B – Velký Valtinov (16.30)
Okna – Lindava (16.30)
Noviny – Horní Police (16.30)
Cvikov B – Kunratice (16.30)

Okresní přebor starších žáků:

Stráž pod Ralskem – Zákupy (10.00)

Okresní soutěž mladších žáků:

Cvikov – Nový Bor B (10.00)
MAHO Jablonné – Loko Česká Lípa (10.00)

Okresní přebor starších přípravek:

Stružnice/ Horní Police – Cvikov B (11.00)
Bukovany – Skalice (13.00)
Stráž pod Ralskem – Cvikov A (14.00)

Okresní soutěž mladších přípravek:

Stružnice/ Horní Police – Dubá (9.30 v Jezvé)
Jestřebí – Staré Splavy/ Doksy (10.00)