SOBOTA 5. ZÁŘÍ

Divize mužů (skupina C):

FC Nový Bor – Suchdol (17.00, rozhodčí: Vít Petr – Novák Michal, Rais Ondřej)

Krajský přebor mužů:

Doksy – Lomnice (17.00, Šiling Karel – Klečka Ivan, Bahník Martin)

I. A třída mužů:

Mimoň – Ruprechtice (17.00, Beránek David, Zlatník Jakub – Šlechta Jaroslav)

Okresní přebor mužů:

Dolní Libchava – Dubice (10.30)
Svor – Kravaře (10.30)
Kamenice – Žandov (15.00)
Dubá – Bukovany (17.00)
Horní Police – Velký Valtinov (17.00)

Okresní soutěž mužů:

Kunratice – Tuhaň (13.30)

I. A třída staršího dorostu:

Stráž pod Ralskem – VTJ Rapid (10.00, Zlatník Jakub)

Okresní přebor st. žáků:

Doksy – Dubnice/ Žibřidice (10.00)

Okresní soutěž mladších žáků:

Mimoň – Jestřebí (10.00)
Skalice – Doksy (10.00)
Kamenický Šenov – Stráž pod Ralskem (10.00)

Okresní přebor starších přípravek:

Cvikov – Kamenický Šenov (12.00)
Žandov/ Velká Bukovina – Mimoň (14.00).

Okresní přebor mladších přípravek:

Cvikov B – Arsenal Česká Lípa A (10.00)
Arsenal Česká Lípa B – MAHO Jablonné (10.00)
Horní Libchava – Stružnice/ Horní Police (10.00)
Mimoň – Dubá (10.00)
Loko Česká Lípa – Cvikov A (10.00)

NEDĚLE 6. ZÁŘÍ:

I. B třída:

Lokomotiva Česká Lípa – Doksy B (17.00, Pavlů Milan – Mizera Václav, Bahník Martin)

Okresní přebor mužů:

Skalice B – Cvikov B (10.30)
Stružnice – Sosnová (15.00)

Okresní soutěž mužů:

Okna – Loko Česká Lípa B (17.00)
Noviny – Zahrádky (17.00)
Jestřebí – Polevsko (17.00)
Dubnice – Nový Oldřichov (17.00)
Horní Libchava – Mimoň B (17.00)
Pertoltice – Brniště (17.00)

Krajský přebor staršího dorostu:

Česká Lípa – Vesec (10.00, Mareček Pavel – Copko Jakub, Bahník Martin)
Mimoň – Vratislavice (14.00, Copko Jakub – Hrbáček Jan, Táborský Josef )

I. A třída staršího dorostu:

Tatran Jablonné/ MAHO – Nové Město (10.15, Hrbáček Jan)

KP starších přípravek:

Nový Bor A/B – Semily A/B (10.00)

Okresní přebor st. žáků:

Cvikov – Kamenický Šenov (10.00)
Stráž pod Ralskem – Brniště/ Velký Valtinov (10.00)

Okresní soutěž mladších žáků:

Žandov – Zákupy (10.00)

Okresní přebor st. přípravek:

Stružnice/ Horní Police – Skalice (9.30)
Horní Libchava – Bukovany (10.00)

Okresní přebor mladších přípravek:

Doksy – Svor (10.00)
Skalice – Nový Bor (13.00)
Kamenický Šenov – Stráž pod Ralskem (14.00)