SOBOTA 23. DUBNA

Divize mužů:
Nový Bor – Semily (17.00).

KP mužů:
Arsenal Česká Lípa – Železný Brod (17.00).

I. A třída mužů:
Mimoň – Bílý Kostel, Cvikov – VTJ Rapid Liberec, Stráž pod Ralskem – Rynoltice (17.00).

I. B třída:
Zákupy – Osečná (14.00), Doksy B – Bulovka (17.00, ve Starých Splavech).

OP mužů:
Sosnová – Stružnice (14.00, Král – Marek M., Jankech), Bukovany – Dubá (16.30, Ďörď – Klimt, Kutílek), Dubice – Dolní Libchava (16.30, Kapoun – Švec Jar., Jánský), Kravaře – Svor (16.30, Havel – Táborský, Bláha).

OS mužů:
Noviny – Okna (16.30, Mengr – Böhme, Matys).

OP dorostu:
Horní Libchava – Horní Podluží (14.00), Švec Jar. – Jánský, Kapoun), Skalice/ Bukovany – Žandov/ Stružnice (15.00, Folk – Chládek David).

OP st. přípravek:
Skalice – Žandov (13.30).

OS ml. přípravek:
Loko Č. Lípa – Dubá (13.00).

NEDĚLE 24. DUBNA

Divize žen:
Dubice – Brozany (13.00, hřiště Děčín – Březiny).

KP mužů:
Skalice – Košťálov (10.30).

KP st. dorostu:
Mimoň – Pěnčín/ Turnov (11.30).

I. A třída dorostu:
Stráž pod Ralskem – Frýdlant (10.00).

KP st. žáků:
Lokomotiva Česká Lípa – VTJ Rapid Liberec (9.30).

KP ml. žáků:
Nový Bor – VTJ Rapid Liberec (11.15).

I. A třída ml. žáků:
Loko Č. Lípa – VTJ Rapid Liberec (11.15).

OP mužů:
Velký Valtinov – Horní Police (15.00, Poppr Zbyněk – Jánský Josef, Matys Ondřej), Cvikov B – Skalice B (16.30, Špáta Vladimír – Folk Miroslav, Mengr Jiří).

OS mužů:
Brniště – Loko Česká Lípa B (15.00, Zlatník Jakub – Böhme Ladislav), Lindava – Polevsko (15.00, Jarisch – Majstršín, Hýbl), Pertoltice – Mimoň B (16.30, Hrbáček – Ujka, Pospíchal), Horní Libchava – Nový Oldřichov (16.30, Táborský – Chládek David), Dubnice – Tuhaň (16.30, Švec Jar. – Kutílek, Ďörď ), Jestřebí – Zahrádky (16.30, Jankech – German, Bláha).

OP st. žáků:
Cvikov – Brniště/ Velký Valtinov (10.00, Folk), Nový Bor – Kamenický Šenov (10.00, Bláha).

OS ml. žáků:
Jestřebí – Kamenický Šenov (10.00, Švec Jaroslav), Doksy – Cvikov (10.00, Kapoun), Stráž pod Ralskem – Bukovany (13.00, Král).

OP st. přípravek:
Loko Česká Lípa – Cvikov (13.00).

OS ml. přípravek:
Horní Libchava – Arsenal Česká Lípa B (10.00), Skalice – Stružnice (13.30), Doksy – Arsenal Česká Lípa (14.00).