Sobota 7. května

Divize mužů:
Nový Bor – Letohrad (17.00).

KP mužů:
Doksy – Chrastava, Arsenal Česká Lípa – Frýdlant (17.00).

I. A třída mužů:
Mimoň – Rapid Liberec, Cvikov – Krásná Studánka, Stráž pod Ralskem – Stráž nad Nisou (17.00).

I. B třída:
Holany – Bulovka (11.00), Zákupy – Frýdlant B (14.00).

OP mužů:
Sosnová – Svor (14.00, rozhodčí German – Špáta, Jánský), Velký Valtinov – Kamenice (15.00, Jankech – Táborský, Matys), Bukovany – Skalice B (17.00, Mengr – Folk, Vrba), Dubá – Dolní Libchava (17.00, Janovský – Böhme), Dubice – Horní Police (17.00, Špáta – Jánský, German), Kravaře – Žandov (17.00, Švec Jar. – Chládek).

OS mužů:
Kunratice – Zahrádky (14.00, Vrba – Folk, Mengr).

OP dorostu:
Cvikov – Markvartice (10.00), Skalice/ Bukovany – Horní Podluží (13.30), Horní Libchava – Česká Kamenice (14.00).

OP st. žáků:
Stráž pod Ralskem – Brniště/ Velký Valtinov (10.00).

OS ml. žáků:
Cvikov – Jestřebí, Kamenický Šenov – Zákupy, Skalice – Horní Libchava, Mimoň – Žandov (10.00), Bukovany – Doksy (11.00).

OP st. přípravek:
Bukovany – Loko Česká Lípa (9.30), Žandov/ Velká Bukovina – Kamenický Šenov (14.00).

OS ml. přípravek:
Doksy – Cvikov B, Horní Libchava – Mimoň, Dubá – Nový Bor (10.00), MAHO Jablonné – Loko Česká Lípa (13.00), Svor – Stráž pod Ralskem (14.00).

Neděle 8. května

KP U19:
Mimoň – Železný Brod (11.30).

I. A třída U19:
Stráž pod Ralskem – Bílý Kostel (10.00), Jablonné/ MAHO – Semily/ Bozkov (10.15).

KP U15, nadstavba:
Arsenal Česká Lípa – Tanvaldsko (9.30, UMT), Loko Česká Lípa – Sedmihorky (9.30, v Novém Boru).

KP U13, nadstavba:
Arsenal Česká Lípa – Tanvaldsko (11.15, UMT), Nový Bor – Sedmihorky (11.15).

I. A třída U13, nadstavba:
Arsenal Česká Lípa – Tanvaldsko (11.15, UMT), Loko Česká Lípa – Rovensko (11.15, v Novém Boru).

OP mužů:
Cvikov B – Stružnice (17.00, Poppr – Švec Jar., Pospíchal).

OS mužů:
Mimoň B – Loko Česká Lípa B (15.00, Vrba – Havel), Brniště – Nový Oldřichov (15.00, Bahník – Mengr), Lindava – Okna (15.00, Kapoun – Bláha), Pertoltice – Tuhaň (17.00, Táborský – Matys), Dubnice – Polevsko (17.00, German – Chládek, Böhme), Jestřebí – Noviny (17.00, Folk – Jánský).

OP dorostu:
Doksy – Žandov/ Stružnice (14.00, Švec Jar.).

OP st. žáků:
Cvikov – Kamenický Šenov, Doksy – Dubnice/ Žibřidice (10.00).

OS st. přípravek:
Stružnice/ Horní Police – Cvikov (9.30), Mimoň – Skalice, Horní Libchava – Jablonné (10.00).

OS ml. přípravek:
Stružnice/ Horní Police – Cvikov A (9.30), Arsenal Česká Lípa A – Kamenický Šenov (14.00), Arsenal Česká Lípa B – Skalice (15.00).