SOBOTA 2. června

FOTBAL

Fortuna Divize mužů: Nový Bor – Motorlet Praha (17.00)

Česká divize st. a ml. dorostu: Arsenal Česká Lípa – Chomutov (10.00 a 12.15)

I. A třída mužů: Stráž pod Ralskem – Pěnčín (17.00)

I. B třída: Lokomotiva Česká Lípa – Vesec (11.00), Holany – Hodkovice (11.00), Žandov – Mimoň (14.00)

Krajský přebor st. dorostu (nadstavba o přeborníka): Mimoň – Mšeno/Jablonec nad Nisou (10.00)

Okresní přebor mužů: Zákupy – Dubá, Sosnová – Pertoltice (14.00), Dubnice – Bukovany, Zahrádky – Kravaře, Dubice – Jestřebí (17.00)

Okresní soutěž mužů: Kunratice – Lindava (14.00)

Okresní přebor st. žáků: Stráž pod Ralskem – Jestřebí, Doksy – Loko Česká Lípa, Zákupy – Bukovany (10.00)

Okresní soutěž ml. žáků: MAHO Jablonné – Nový Bor A (10.30), Loko Česká Lípa – Nový Bor B (13.30)

Okresní přebor st. přípravek (skupina o 6. – 10. místo): Skalice – Bukovany (10.00), Horní Libchava/ Kamenice – Cvikov B (13.00)

Okresní soutěž ml. přípravek: Horní Libchava/ Kamenice – Staré Splavy/ Doksy, Bukovany – Stružnice/Horní Police, Skalice – Jestřebí, Nový Bor A – Cvikov, Nový Bor B – Lokomotiva Česká Lípa A (10.00)

NEDĚLE 3. června

FOTBAL

Krajský přebor mužů (nadstavba o postup): Skalice – Velké Hamry (10.30)

I. B třída: Doksy B – Jablonné (16.00 ve Starých Splavech)

Krajský přebor ml. dorostu: Stráž pod Ralskem – Vesec (10.00), Kamenický Šenov – Frýdlant (13.00)

Krajský přebor st. a ml. žáků: Arsenal Česká Lípa – Studenec (9.30 a 11.15)

I. A třída ml. žáků: Arsenal Česká Lípa - Bozkov (11.15)

Okresní přebor mužů: Stružnice – Nový Oldřichov (15.00), Polevsko – Svor (17.00)

Okresní soutěž mužů: Mimoň B – Skalice B (15.00), Cvikov B – Starý Šachov, Noviny – Brniště, Okna – Lokomotiva Česká Lípa B, Tuhaň – Velký Valtinov (17.00)

Okresní přebor st. žáků: Žandov – Mimoň (10.00), Velký Valtinov – Horní Libchava (11.00)

Okresní přebor st. přípravek (skupina o 1. – 5. místo): Stružnice/Horní Police – Doksy (12.30), Stráž pod Ralskem – Kravaře (14.00)

Okresní soutěž ml. přípravek: Arsenal Česká Lípa A – Arsenal Česká Lípa B (14.00)

TENIS

Mácha Lake Open: tenisový turnaj žen ve Starých Splavech (kvalifikace, od 10.00).