FORTUNA LIGA
Skupina o umístění, finále: Hradec Králové -Liberec (neděle, 15.00)
Skupina o záchranu: Jablonec – Brno (neděle, 15.00)

ČFL, SKUPINA B
Most Souš – Přepeře (sobota, 15.00), Brozany – Jablonec B (neděle, 17.00)

DIVIZE, SKUPINA B
Chomutov – Arsenal Česká Lípa (sobota, 10.15)

DIVIZE, SKUPINA C
Náchod – Velké Hamry (sobota, 17.00), Slovan Liberec B – Turnov (neděle, 10.15)

KRAJSKÝ PŘEBOR
Frýdlant – Sedmihorky (sobota, 10.30), Mimoň – Rovensko p. T., Železný Brod – Nový Bor, Hrádek n. N. – Lomnice n. P. (sobota, 17.00), Skalice u Čes. Lípy – Stráž p. R. (neděle, 10.30), Višňová -FC Pěnčín, Velké Hamry B – Studenec (neděle, 17.00)

I. A TŘÍDA
Krásná Studánka – Rozstání (sobota, 10.30), Vesec – Doubí (sobota, 14.00), Žibřidice – Bělá (sobota, 15.00), Sokol Pěnčín – Lokomotiva Česká Lípa, Rychnov – Semily (sobota, 17.00), Košťálov Libštát – Chrastava (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA VÝCHOD
Mšeno Jablonec – FC Pěnčín B (sobota, 10.15 – UMT), Desná – Roztoky u J. (sobota, 10.30 – UMT), Smržovka – Jablonec n. J., Bozkov – Držkov, Mírová p. K. – Plavy (sobota, 17.00), Lučany n. N. – Albrechtice Jiřetín (neděle, 15.00), Harrachov – Přepeře B (neděle, 17.00 – UMT Desná)

I. B TŘÍDA, SKUPINA ZÁPAD
Jestřebí – RAPID Liberec, Ruprechtice – Hodkovice (sobota, 14.00), Doksy – Nové Město p. S., Cvikov B – Hrádek n. N. B, Dubnice – Jilemnice (sobota, 17.00), Kamenice – Vratislavice (neděle, 15.00)

OKRESNÍ PŘEBOR, ČESKOLIPSKO
Dubice – Dubá, Brniště – Horní Police (sobota, 14.00), Žandov – Bukovany (sobota, 17.00), Stružnice – Staré Splavy (neděle, 13.00), Svor – Zákupy, Polevsko – Sosnová, Arsenal Česká Lípa B – Lindava (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR, LIBERECKO
Rynoltice – Mníšek, Krásná Studánka – Machnín, Frýdlant B – Bílý Kostel (sobota, 14.00), Nová Ves u Liberce – Doubí B (sobota, 16.00), Krásný Les – Višňová B, Osečná – Dolní Řasnice (sobota, 17.00), Jokers – Stráž n. N. (neděle, 15.00 – Raspenava)

OKRESNÍ PŘEBOR, JABLONECKO
FK Kovo – Hodkovice B (sobota, 10.15), Zásada – Nová Ves n. N., Mšeno B – Lučany B, Jenišovice – Kokonín (sobota, 17.00), Plavy B – Železný Brod B (neděle, 16.00), Malá Skála – Josefův Důl, Držkov B – Smržovka B (neděle, 17.00)